نوربخش: دور جدید اردوهای ما احتمالا از اول بهمن ماه آغاز می‌شود

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: از مجموع 3 اردوی قبل که اردوهای بسترسازی و شناسایی ما بودند رضایت دارم ما در این اردوها در هر وزن چندین نفر را به اردوی تیم دعوت کردیم که در گذشته معمولا شانسی برای دعوت به اردو نداشتند در این اردوها آ‌ن‌ها با شرایط اردوهای تیم و تمرینات ما آشنا شدند و با توجه به عقب افتادن مسابقات انتخابی تیم جوانان این شانس را خواهند داشت تا بیشتر تمرین کرده و خود را برای آن مسابقات آماده کنند.

وی افزود: البته ما می‌توانستیم با توجه به مسابقات قهرمانی کشور و شرایط اردوها و بسیاری موارد دیگر مسابقات انتخابی تیم را برگزار نکنیم و به همین مجموعه اطلاعات کامل خود در رابطه با کشتی‌گیران اکتفاء کنیم ولی به هرحال این مسابقات انتخابی تیم جوانان فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد تا کسانی که شانسی برای خود قائل هستند بتوانند از این آخرین فرصت خود هم به خوبی استفاده کنند.

نوربخش در خصوص انتخاب کادر فنی تیم کشتی فرنگی جوانان نیز گفت: ما در هر اردو از مربیان سازنده‌ی شهرستانی استفاده خواهیم کرد و مربیان ثابتی برای تیم جوانان نخواهیم داشت. تمام زحمت اصلی کشتی فرنگی کشور بر دوش این مربیان سازنده‌ی شهرستانی است و ما قصد داریم در جریان اردوهای تیم همواره از تعدادی از این مربیان به صورت ادواری و چرخشی استفاده کنیم. این کار به ما فرصت می‌دهد تا هم دانش مربیان سطح کشور را بالا ببریم و آن‌ها را با یک روش استاندارد تمرین دادن آشنا کنیم و هم اینکه این برای آن‌ها انگیزه می‌شود تا در باشگاه‌های خود بیشتر تلاش کنند.

/ 0 نظر / 6 بازدید