علیرضا رضایی: باید با تیمی یکدست راهی کره جنوبی شویم

علیرضا رضایی مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: اردوی تیم ملی از روز 29 دی ماه و برای شرکت در سه مسابقه قهرمانی آسیا، جام بین‌المللی تختی و گزینشی های المپیک در محل خانه کشتی‌ آغاز شده است.

وی ادامه داد: با حضور رسول خادم مدیر تیم‌های ملی تمرینات بسیار خوبی در هفته گذشته پشت سر گذاشتیم و روند تمرینات امیدوارکننده است.

رضایی تصریح کرد: با تصمیم مدیر تیم‌های ملی و همفکری که با سایر مربیان صورت گرفت ترکیب تیم‌های اعزامی به قهرمانی آسیا و جام یاشاردوغو مشخص شد.

وی در مورد ترکیب تیم اعزامی به جام یاشاردوغو اظهار داشت: نظر مدیریت تیم‌های ملی حضور نفرات مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی بخصوص کشتی‌گیران جوان و آینده‌دار در این مسابقات بود تا در یک میدان برون مرزی عیار آن‌ها مشخص شود.

دارنده مدال برنز جهان در مورد ترکیب تیم اعزامی به قهرمانی آسیا گفت: ما با ترکیبی از کشتی‌گیران جوان و آینده‌دار راهی کره می‌شویم ایران همواره قدرت برتر آسیا بوده است و باید دوباره عنوان قهرمانی خود را بدست بیاوریم.

وی ادامه داد: در این تیم کشتی‌گیری مانند پرویز هادی برای نخستین بار راهی یک مسابقه‌ در این سطح می‌شود در کنار آن نفراتی مانند رحیمی، تقوی و گودرزی نیز در این رقابتها در مصاف با برخی حریفان کره‌ای و ژاپنی میدان خوبی می‌بینند و به دنبال بررسی عملکرد کشتی‌گیران در سه وزن دیگر هستیم.

رضایی تأکید کرد: کادر فنی عملکرد دو تیم در جام یاشاردوغو و قهرمانی آسیا را به دقت زیر نظر می‌گیرد تا شایسته‌ترین‌ها را برای مسابقات مهم آینده به ویژه گزینشی المپیک انتخاب کند.

دارنده مدال نقره سنگین وزن المپیک آتن با اشاره به اینکه فعلا برنامه‌های تیم جوانان را زیر نظر دارد تا مدیر تیم‌های ملی در این مورد تصمیم‌گیری کند در پایان خاطرنشان کرد: این مرحله از تمرینات تا زمان شرکت در قهرمانی آسیا دنبال می‌شود و پس از این مسابقات اردوی ما برای شرکت در جام بین‌المللی تختی و گزینشی‌های المپیک آغاز خواهد شد.

رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای 27 تا 30 بهمن ماه در شهر گومی کره جنوبی برگزار می‌شود.

/ 0 نظر / 5 بازدید