محمدزاده: شرایط مساعدی در باشگاه برق فراهم است

تلاش است تا اردوهای تیم نوجوانان در باشگاه برق به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: در این مرحله از اردو 45 فرنگی‌کار مستعد را دعوت کرده‌ایم که در پایان اردوی اول بین 10 تا 15 نفر از آن‌ها خط خواهند خورد به هرحال شرایط ما برای مسابقات آتی سخت است و باید به لحاظ آموزشی وقت بیشتری را روی تک تک کشتی‌گیران بگذاریم. ما قصد داریم تا با کم کردن تعداد کشتی گیران کیفیت اردوها را بالاتر ببریم. به هرحال 6 تا 7 ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا و جهان آغاز می‌شود و ما باید بتوانیم از جایگاه کشتی فرنگی ایران در قاره‌ی آسیا و جهان دفاع کنیم.

وی افزود: شاید اگر ما رده‌ی نونهالان را داشتیم کار ما تا این حد سخت نبود ما در همین اردو باید روی گارد فرنگی‌کاران کار کنیم در صورتی که این مسائل باید قبل از رده‌ی نوجوانان تیم ملی حل شود. بدن‌های کشتی‌گیران ما ضعیف است و برخی از فرنگی‌کاران حتی نمی‌توانند به انداز‌ه‌ی وزن خودشان وزنه بزنند وقتی که شرایط جسمانی فرنگی‌کاران اینگونه باشد خوب معلوم است که با کوچکترین فشاری که به آ‌ن‌ها وارد می‌شود فرنگی‌کاران کم می‌آورند و روی پل می‌روند.

محمدزاده با بیان اینکه هرکس شرایط امروز فرنگی‌کاران ما را ببیند شرایط 6 ماه آینده‌ی آن‌ها را باور نخواهد کرد تصریح نمود: برخی می‌گویند فرنگی‌کاران ایرانی ذاتا قهرمان آسیا هستند و نمی‌خواهد کار خاصی روی آن‌ها انجام داد در صورتی که اگر کسی شرایط امروز فرنگی‌کاران را ببیند و از آن‌ها تست آمادگی جسمانی بگیرد به خوبی درک می‌کند که شرایط آن‌ها به درد مسابقات داخلی هم نمی‌خورد چه برسد به مسابقات قهرمانی آسیا !

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه رسول خادم به عنوان مدیر تیم‌های ملی فرد آگاه و با دانشی است من به آیند‌ه‌ی کشتی ایران بسیار امیدوار هستم و خوب می‌دانم که با وجود او و امثال رنگرز تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ما می‌توانند در مسابقات قهرمانی آسیا، جهانی و المپیک به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنند.

/ 0 نظر / 4 بازدید