امید نوروزی: در مقابل اراده‌ی مردم ایران تسلیم هستم

گردم فقط به خاطر همین موضوع است

دارنده‌ی مدال طلای قهرمانی جهان در وزن 60 کیلوگرم در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: علی‌رغم اینکه اعلام کرده بودم به خاطر مشکلات عدیده‌ی زندگی دیگر قادر نخواهم بود که به کشتی بپردازم ولی مردم مهربان و خون‌گرم کشورم از طرق مختلف با من صحبت کردند تا هر طور که شده از این تصمیم خودم صرف‌نظر کنم من تا این لحظه هیچ یک از مشکلاتم حل نشده و به عنوان یک جوان هیچ آینده‌ی روشنی را پیش روی خودم نمی‌بینم ولی واقعا نمی‌دانم که در مقابل انبوه درخواست‌های مردم چه کاری باید انجام دهم.
وی افزود: اگر من گفتم که دیگر کشتی نخواهم گرفت فقط به این خاطر بود که بتوانم با کار کردن یک حداقلی را برای خودم و آینده‌ی خانواده‌ام فراهم کنم.
نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: در این مدت هیچ تمرینی نداشتم واقعیت این است که دل و دماغی هم برای تمرین کردن ندارم ولی در مقابل خواست و اراده‌ی ملت و مردم ایران تسلیم هستم و اگر روزی به کشتی باز گردم قطعا به خاطر احترامی است که برای تک تک آن‌ها قائل هستم.

 

 

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم السلام عليك يا اباعبدالله سـلام مـن بـه مـحـرم بـه تشنـگی عـجـیـبـش بـه بـوی سیـب زمـینِ غـم و حـسین غریـبش سلام من بـه محـرم بـه غصـه و غــم مـهـدی به چشم کاسه ی خون و به شال ماتم مـهـدی التماس دعا