عباس جدیدی: جامعه بزرگ کشتی با خادم همدل باشند

عباس جدیدی مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: خانواده بزرگ کشتی حضور قهرمانان جهان و المپیک را در راس فدراسیون کشتی به فال نیک گرفته اند و به شخصه معتقدم اینکار باید خیلی زودتر از اینها انجام می شد.

وی ادامه داد: جوانگرایی و بها دادن به جوانان یکی از شعارهای اصلی مسئولان کشور است و بسیار خوشحالم که امروز در فدراسیون کشتی این فرصت در اختیار جوانان تحصلیکرده و با اخلاق نظیر خادم قرار گرفته است.

جدیدی با اشاره به اینکه این خواسته خانواده کشتی با حضور افراد جوان و تحصلیکرده به تحقق پیوسته است، اظهار داشت: خادم غریبه و نا آشنا با کشتی نیست، قهرمان جهان و المپیک و مدتی نیز مدیر فنی تیم ملی بوده است سوابق مدیریتی ایشان در شورای شهر نیز مشخص است، در کنار آن نیز حسن رنگرز نایب رئیس فدراسیون خود مشاور وزارت ورزش و جوانان است، قهرمان بوده و سابقه مربیگری تیم ملی را نیز در کارنامه دارد.

دارنده دو مدال برنز جهان در مورد سابقه سالها هم تیمی بودن خود با رسول خادم گفت: من با آقا رسول در میدان مبارزه رقیب، اما در بیرون از تشک رفیق بودیم وی یک قهرمان با اخلاق است و وظیفه همه ماست که از این قهرمان صاحب سبک و اعتبار حمایت کنیم.

جدیدی در مورد اینکه رسول خادم مسئولیت فنی تیم ملی کشتی آزاد را بر عهده گرفته است، تصریح کرد: مدیر تیمهای ملی کشتی پاسخگوی نتایج است و بنابراین باید این اختیارات را داشته باشد.

دارنده یک مدال طلای جهان در پایان خاطر نشان کرد: خطیب سرپرست فدراسیون کشتی برای تقویت امور تصمیم به برخی جابه جایی ها و تغییرات گرفته است، این مسائل برای بهبود شرایط کشتی است و مسلما با ادامه این روند آینده روشنی پیش روی کشتی ما است.

/ 0 نظر / 11 بازدید