مربی تیم ملی کشتی فرنگی: امیدوارم که در استانبول نتیجه بگیریم

کنیم و هم اینکه از نظر کسب مدال به نتایج خوبی برسیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی که به همراه تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان قرار است صبح روز پنج‌شنبه هفته جاری تهران را به مقصد استانبول ترک کند در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: در این چند روزی که اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی به پایان رسید تیم اعزامی به مسابقات جام وهبی امره ترکیه همچنان در اردو باقی ماند تا فرنگی‌کاران از تمام فرصت‌های خود برای بالا بردن میزان آمادگی استفاده کنند. با توجه به اردوی سنگینی که پشت سر گذاشتیم ما در این چند روز بیشتر به دنبال ریکاوری و بازسازی بدن‌های فرنگی‌کاران اعزامی بودیم تا آن‌ها را برای مسابقات پیش رو آماده کنیم.

وی افزود: جام وهبی امره یکی از معتبرترین جام‌های کشتی فرنگی جهان است که همه ساله در همین زمان به میزبانی شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود امسال نیز به مانند سال‌های قبل مطمئنا تیم‌های خوبی در این مسابقات حضور پیدا می‌کنند.

ایرج اسفندیاری‌فر با بیان اینکه برخی از فرنگی‌کاران اعزامی به جام وهبی امره ترکیه برای اولین بار است که در رده‌ی بزرگسالان کشتی می‌گیرند تصریح کرد: هرچند هدف ما در این جام دست‌یابی به عناوین مختلف نیز هست ولی بیشتر به دنبال شناسایی نفرات هستیم به هرحال بحث سازندگی و جایگزین کردن نفرات جدید به جای فرنگی‌کارانی که چندین سال است که در تیم ملی حضور دارند یکی از اولویت‌ها و اهداف اصلی محمد بنا است.

مربی سبک‌وزن‌های تیم ملی کشتی فرنگی همچنین خاطرنشان کرد: برخی از فرنگی‌کاران ما در اردوی قبل دچار سرماخوردگی شدند که هنوز برخی از کشتی‌گیران ما با آن درگیر هستند. چند نفر نیز ضرب‌خوردگی‌های جزئی دارند که امیدوارم همه‌ی اینها تا روز شروع مسابقات برطرف گردد. وزن‌کشی مسابقات طبق برنامه از روز جمعه انجام می‌گیرد و مسابقات از روز شنبه 8 بهمن ماه آغاز خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی کشتی فرنگی هنوز و به طور کامل وارد فاز بازی‌های المپیک نشده است. ما پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین مسابقات گزینشی المپیک در قزاقستان دورخیز خود را برای این بازی‌ها انجام می‌دهیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید