مصاحبه سایت فدراسیون کشتی با سعید عبدولی : کشتی گیر اندیمشکی

74 کیلوگرم در کشتی فرنگی یک وزن بسیار سخت به حساب می‌آید. قهرمانان سرشناسی در جهان و آسیا در این وزن حضور دارند ولی من هم فکر می‌کنم که چیزی از آن‌ها کم ندارم.

وی ادامه داد: هنوز معلوم نیست که در جام جهانی کشتی بگیرم. اگر قرار باشد که به وزن 74 کیلوگرم بیایم باید قبل از مسابقات رسمی در چند تورنمنت شرکت کنم و وضعیت خود را بسنجم.

عبدولی با بیان اینکه وی تابع نظر کادر فنی است و هرچه محمد بنا برای او در نظر بگیرد انجام خواهد داد تصریح کرد: اگر محمد بنا تشخیص دهد که من در 74 کیلوگرم می‌توانم بهتر کشتی بگیرم حتما این کار را خواهم کرد و اگر هم صلاح بداند که در همان 66 کیلوگرم باقی بمانم باز هم نظر او را تأمین می‌کنم چرا که من به تشخیص بنا ایمان دارم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با این استراحتی که پس از بازی‌هایی آسیایی گوانگجو انجام دادیم توانستیم تا حدودی خستگی اردوهای بلند مدت تیم ملی از بدن بیرون کنیم. در حال حاضر مشغول رسیدگی به امور استخدامی خودم هستم و از مربیان چند روزی را برای نیامدن در اردوها مرخصی گرفته‌ام پس از بازگشت به اردو تمرینات جدی خود را به صورت کامل پیگیری خواهم کرد و امیدوارم بتوانم باز هم برای کشورم مفید باشم.

/ 0 نظر / 12 بازدید