برگزاری مسابقات انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان درفروردین ماه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی نوجوانان، اولین اردوی آماده‌سازی تیم نوجوانان از 25 دی ماه در مجموعه ورزشی آزادی و در خانه‌ی کشتی شماره 2 آغاز خواهد شد و این تیم با 45 فرنگی‌کار کار آماده‌سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قرقیزستان و جهانی آذربایجان که به فاصله‌ی 40 روز از یکدیگر در سال آینده برگزار خواهد شد، آغاز می‌کنند.

پس از برگزاری اردوهای تیم کشتی فرنگی نوجوانان تا پایان سال جاری، احتمالا مسابقات انتخابی تیم در فروردین ماه سال آینده برگزار می‌شود که البته در این خصوص مسئولان فدراسیون کشتی باید تصمیم‌گیری نهایی آن را انجام دهند.

مربیان تیم نوجوانان فرنگی در برنامه‌ی پیشنهادی خود به مسئولان فدراسیون کشتی اعلام کرده‌اند که در صورت فراهم بودن امکانات تیم در مسابقات تدارکاتی جام سامورگاچف روسیه و جام پیروزی ترکیه شرکت داشته باشد تا پس از نتایج این 2 مسابقه‌ی تدارکاتی و همچنین نتایج مسابقات روز جهانی کودک، بهترین نفرات برای مسابقات قهرمانی آسیا در قرقیزستان و جهانی آذربایجان آماده شوند.

/ 1 نظر / 6 بازدید
aria tehrani

سلام دوست عزیزم من یه وبلاگ راه انداختم که هنوز همچین درست و حسابی راه نیفتاده اما دنبال چندتا دوست عزیز و با معرفت میگردم که حمایتم کنن ! میگید چه جوری ؟ اول شما بگید که من وبلاگتون رو با چه عنوانی لینک کنم. دوم وقتی لینکتون کردم شما هم وبلاگ من رو با نام اینجا تهران است لینک کنید سوم : شما لطف فرموده اید و من مفتخرم که یک دوست خوب مثل شما پیدا کرده ام !!! آدرس وبلاگم همونی هستش که نوشتم یه سری بزنید خوشحال میشم. منتظر خبرتون هستما !!!!