رقابت های کشتی دانش آموزان نونهال، قهرمانی کشور- ایلام : نفرات برتر مشخص شدند

روزهای 19 تا 22 مردادماه در شهر ایلام برگزار شد.

 

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد:

35 کیلوگرم: 1- اشکان مجریان (مازندران) 2- محمد یاراحمدی (فارس) 3- سهیل امن زاده (اردبیل) و یونس آجرلو (لرستان)

38 کیلوگرم: 1- علی شریفی (کرمانشاه) 2- امیرمحمد غلام نژاد (مازندران) 3- حسین سرلک (لرستان) و میلاد رزمی (آذربایجان شرقی)

 42 کیلوگرم: 1- آریز رحیمی (کرمانشاه) 2- امیر خیالی (آذربایجان شرقی) 3- محمد ابراهیمی (فارس) و امیرحسام محبی (کرمان)

47 کیلوگرم: 1- جواد جوادی (مازندران) 2- عمران حقمرادی (کردستان) 3- حسین جمالی وند (آذربایجان شرقی) و اسماعیل محمدی کیا (خراسان شمالی)

53 کیلوگرم: 1- علی سینه سهر (مازندران) 2- علی شلائی (کرمانشاه) 3- امیرحسین کثیرلو (زنجان) و غلامحسین حاصلی (فارس)

59 کیلوگرم: 1- رضا مقدسی (خراسان رضوی) 2- عارف ابراهیم زاده (گیلان) 3- پوریا علی زاده مطلق (همدان) و احمد دلیریان (اردبیل)

66 کیلوگرم: 1- امیر علی آذرپیرا (تهران) 2- محمد خسروی (زنجان) 3- محمد امین صیدی نژاد (ایلام) و داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی)

73 کیلوگرم: 1- -حمزه کرد (تهران) 2- مهدی حسینی (کرمانشاه) 3- سید محمدکاظم میرکاظمی (اصفهان) و حسین نوری (تهران)

رده بندی تیمی: 1- کرمانشاه 44 امتیاز 2- مازندران 40 امتیاز 3- تهران 38 امتیاز 4- آذربایجان شرقی 33 امتیاز 5- لرستان 33 امتیاز

 

 

کشتی فرنگی:

35 کیلوگرم: 1- محمد جواهری (قم) 2- ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) 3- سیروان زندی (کردستان) و مسعود اصغرپور (مازندران)

38 کیلوگرم: 1- مهدی احدی (گیلان) 2- محمد باقر قهفرخی (اصفهان) 3- محمدکاظم عبدالهی پور (لرستان) و محمد غلامی (خوزستان)

42 کیلوگرم: 1- فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 2- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) 3- رضا صفا (قم) و طارق غبیشاوی (خوزستان)

47 کیلوگرم: 1- علی رضا قناعتی (اصفهان) 2- فرید سیرتی مقدم (گیلان) 3- عباس صفری (قم) و محمدرضا عبدولی (خوزستان)

53 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمودی (تهران) 2- محمد جانقلی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی اسکو (مازندران)

59 کیلوگرم: 1- محمدامین جبالی فر (قم) 2- مبین آشناور (مازندران) 3- میلاد حسین پور (اردبیل) و عرشیا سیرتی مقدم (گیلان)

66 کیلوگرم: 1- مسعود کاوسی (خوزستان) 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- آیت اسفندیاری جلالوند (گیلان) و امیرحسین زارع (لرستان)

73 کیلوگرم: 1- نیما پاپی (خوزستان) 2- بشیر قربانی (تهران) 3- میدیا مهم دار (ایلام) و مهدی امیرحاجیلو (اصفهان)

رده بندی تیمی: 1- خوزستان 56 امتیاز 2- قم 47 امتیاز 3- اصفهان 47 امتیاز 4- گیلان 45 امتیاز 5- مازندران 35 امتیاز

/ 0 نظر / 62 بازدید