اخبار روزنامه ها: تغییرات در فدراسیون کشتی باز هم ادامه دارد

سلیمانی، رضا سوخته‌سرایی، علیرضا رضایی و عباس جدیدی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری فدراسیون کشتی منصوب کرد.

سرویس ورزشی فردا- تغییرات دامنه دار فدراسیون کشتی ادامه داشته و طبق شنیده‌ها قرار است تغییر وتحولاتی در روابط عمومی فدراسیون ایجاد شود.

 

در آخرین تحولات حجت الله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی، پس از جلسه‌ای که با جمعی از پیشکسوتان و مدال‌آوران سال‌های نه چندان دور کشتی آزاد داشت، علیرضا سلیمانی، رضا سوخته‌سرایی، علیرضا رضایی و عباس جدیدی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری فدراسیون کشتی منصوب کرد.

 

او همچنین علیرضا سلیمانی، قهرمان اسبق سنگین وزن جهان را به‌عنوان مسئول هماهنگی و برنامه‌ریزی این شورای معرفی کرد.

 

خطیب قصد دارد در ادامه محمد مشهدی آقایی عضو اسبق تیم ملی کشتی آزاد و رییس کمیته روابط عمومی فدراسیون کشتی را کنار گذاشته و رحیم جدی دارنده سوت طلایی فیلا را جایگزین او کند. جدی که ناظر کمیته ملی المپیک در کشتی بوده در دو المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا و ۲۰۰۰ سیدنی قضاوت کرده و در سال ‪۲۰۰۵ در شهر «ووهان» چین با قضاوت در مسابقات آسیایی برای همیشه از دنیای داوری کشتی خداحافظی کرد. او در دوره‌ای ریاست هیات کشتی تهران را نیز بر عهده داشت.

 

از دیگر تغییرات و انتصاب‌ها کشتی تا به امروز می‌توان به جایگزین شدن قدرت‌پور کریمی عضو سابق تیم ملی ایران به جای امیر توکلیان مربی سابق تیم ملی-که به دلیل اختلاف با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کنار گذاشته شد-، انتصاب مهدی خالدی مدرس و داور بین المللی کشتی به عنوان رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون کشتی، جایگزین شده بیژن قاسم‌زاده به جای حسن اسدالهی در کمیته انضباطی، انتخاب شکراله بنار، حسین هدایتی و حسین علیمرادیان بعنوان اعضای کمیته اقتصادی و توسعه منابع فدراسیون کشتی و جایگزین شده پرویز عالی و اشرف هدایت‌نژاد به جای اولیا و آیت پناه اشاره کرد. ضمن اینکه با پیشنهاد مدیر تیم‌های ملی و سرمربی تیم‌های نوجوانان و جوانان و موافقت فدراسیون کشتی، یعقوب نجفی جویباری به عنوان سرپرست تیم نوجوانان آزاد و مجید ورزیده به عنوان سرپرست تیم جوانان آزاد منصوب شدند. همچنین حسام‌الدین جعفری و موسی طباطبایی به ترتیب مسوولیت سرپرستی تیم‌های ملی بزرگسالان فرنگی و جوانان فرنگی را بر عهده گرفتند.

منبع: http://www.fardanews.com

/ 1 نظر / 4 بازدید
سمیرا

با سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ما تازه اومدیم و میخواهیم دوستان خوبی داشته باشیم تو این دنیای مجازی اگه میشه با هم تبادل لینک کنیم ما رو با نام از هر دری سخنی لینک کنید و بگید تا با افتخار لینکت کنم خواهش میکنم زور زود تتتتتتتتتتتتتتتتتتند بیا تنددددددددددد حالا نه به اون شدت ولی بیا