سعید عبدولی: با قدرت در مسابقات جام یادگار امام (ره) کشتی می گیرم

قصد دارد با قدرت در مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام (ره) شرکت نماید گفت: بعد از پشت سر گذاشتن 4 اردوی آمادگی‌، هم‌اکنون در شرایط خوبی به سر می‌برم.

دارنده‌ی مدال طلای مسابقات جهانی استانبول در وزن 66 کیلوگرم در گفت و گو با روابط عمومی فدارسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: در اردوی قبل تعداد زیادی از فرنگی‌کاران حاضر در اردو دچار سرماخوردگی شدند ولی خوشبختانه من دچار این بیماری نشدم و هم‌اکنون نیز از نظر آمادگی جسمانی در وضعیت خوبی به سر می‌برم. تمرینات را با جدیت زیادی انجم می‌دهم و با غیرت و تعصب زیاد سعی دارم تا هرطور که شده شایستگی‌های خود را برای پوشیدن دوبنده‌ی تیم ملی در بازی‌های المپیک لندن به مربیان تیم ملی اثبات کنم. محمد بنا به من گفته است که باید در جام یادگار امام (ره) کشتی بگیرم و من نیز سعی خواهم کرد تا با تمام قدرت در این جام معتبر حضور پیدا کنم.

وی افزودک محمد بنا انصافا به لحاظ روحی و روانی سعی کرده است تا شرایط بسیار خوبی را بر اردوهای تیم ملی حاکم کند. در اردو هیچ کم و کسری نداریم و همه بدون دغدغه فقط به فکر تمرینات بیشتر هستند.

سعید عبدولی در ادامه تصریح کرد: به لحاظ فنی با کمک ایرج اسنفدیاری‌فر از مربیان تیم ملی سعی دارم تا نقاط ضعف خودم را به حداقل برسانم. در کشتی خاک مشکلاتی را دارم ولی فکر می‌کنم با انجم تمرینات بیشتر بتوانم در این حالت شگردهایی را بدست آورم.

فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: حریفان من در وزن 66 کیلوگرم به طور جدی به دنبال کم کردن فاصله‌ی خود با من هستند ولی به لطف خداوند با انجام تمرینات مداوم سعی خواهم کرد تا همچانان فاصله‌ی زیادی با حریفان داشته باشم.

/ 0 نظر / 5 بازدید