محمدزاده: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم

پیدا کردیم در اردوی بعد وارد تمرینات جدی‌تری شویم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به برآیند ارزیابی‌هایی که از فرنگی‌کاران حاضر در اردوی اول داشتیم 11 نفر از فرنگی‌کاران را از لیست خود حذف کردیم تا با 35 فرنگی‌کار اردوی بعدی را آغاز کنیم در کل از نتایج اردوی اول راضی بودیم شرایط رفاهی ما در باشگاه برق بسیار خوب بود و با توجه به تست‌های آمادگی جسمانی که از فرنگی‌کاران گرفتیم و همین تمرینات مسابقه‌ای را که برگزار کردیم توانستیم شناخت بیشتری از فرنگی‌کاران بدست بیاوریم.

وی افزود: در وزن 120 کیلوگرم ما 2 سنگین وزن را از لیست خود حذف کردیم ولی به جای آن امیرحسین حسینی از مازندران را به اردو دعوت کردیم که در این چند روز در تمرینات چهره‌ی خوبی از خود نشان داد.

محمدزاده اظهار داشت: از دوست قدیمی خودم داود ملکی که به عنوان مربی بدنساز با ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان نیز همکاری می‌کند درخواست کردم تا به اردوی ما بیاید و طریقه وزنه زدن درست و اصولی را به فرنگی‌کاران ما آموزش دهد. این کار در یک جلسه‌ی تمرینی انجام گرفت و خوشبختانه نتایج بسیار خوبی نیز داشت.

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در پایان خاطر نشان کرد: جا دارد در پایان این اردو از مسئولان فدراسیون کشتی تشکر کنم که امکانات خوبی را برای ما در باشگاه برق تهران فراهم ساختند. امیدوارم در اردوهای بعد نیز با همین شرایط بتوانیم یک حرکت رو به جلویی را داشته باشیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید