مسابقات انتخابی جام تختی 2 تا 4 اسفندماه برگزار می شود

مسابقات انتخابی جام بین‌المللی جایزه بزرگ جهان‌پهلوان تختی بعنوان مرحله اول انتخابی تیم ملی برای حضور در المپیک لندن روزهای 2 تا 4 اسفندماه در تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنا به اعلام رسول خادم مدیر تیم‌های ملی و امور فنی، کلیه کشتی‌گیران به جز نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی 2011 ترکیه، نفرات اعزامی به مسابقات جوانان جهان در سال 2011 در رومانی، نفرات اول قهرمانی کشور در سال 90 و کشتی‌گیران اعزامی به جام یاشاردوغو در ترکیه باید در این رقابت‌ها شرکت کنند.

 

بر این اساس این مسابقات مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های المپیک 2012 لندن محسوب می‌شود.

همچنین در خصوص حضور آزادکاران اعزامی به رقابت‌های آسیایی کره جنوبی در سال 2012 میلادی در جام بین المللی تختی پس از پایان مسابقات آسیایی اعلام نظر می‌شود.

 

پیش از قرار بود این مسابقات روز 3 اسفندماه آغاز شود که به دلیل مراسم وزن کشی جام یادگار امام (ره) در روز 5 اسفندماه این رقابتها از روز 2 اسفندماه آغاز می شود.

/ 1 نظر / 4 بازدید
Emwars

نبرد امپراطوری ها جدید ترین بازی آنلاین دنیا امپراطوری خود را مشخص کنید و با همسایگان رقابت کنید و در آخر از جوایزی عالی برای تمام افراد بهره مند شوید بشتابید و نژاد امپراطوری خود را انتخاب کنید لشکریان را آماده و دستور حمله دهید www.empwars.ir این ایمیل را نیز برای دوستانتان بفرستید شروع بازی : روز پنج شنبه تاریخ : 13/بهمن