خطیب:رنگرز بعنوان نایب رئیس فدراسیون به وزارت ورزش پیشنهاد شد

قهرمانان خوشنام و توانمند کشتی است و در همین راستا صبح امروز بعد از نشست با حسن رنگرز و تبیین برنامه های فدراسیون، طی نامه ای وی را که دارای سوابق روشن فنی و تحصیلی است بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی  به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد کردم.

وی با اشاره به اینکه بعد از مشورت با پیشکسوتان و نخبگان این رشته رنگرز برای این سمت انتخاب شد، اظهار داشت: بر اساس قانون صدور حکم نایب رئیس فدراسیون باید توسط وزارت ورزش و جوانان صورت گیرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در پایان با تقدیر از زحمات محمد علی صنعتکاران در سمت های نایب رئیسی فدراسیون و مدیر تیمهای ملی کشتی خاطر نشان کرد: صنعتکاران از سرمایه های ارزشمند کشتی است که حتما از وجود وی در مسئولیت های دیگراستفاده خواهیم کرد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
سرزمین دانلود

سلام. شرمنده اگر این کامنت من ربطی به پست وبلاگ شما نداره ! فقط خواستم بهتون اطلاع بدم که می تونید تمام نرم افزار ها و مقاله های آموزشی مورد نیاز خودتون رو از سایت سرزمین دانلود (به صورت رایگان) دریافت کنید. ضمنا اگر مایل به تبادل لینک رایگان و افزایش بازدید وبلاگتون هستید، به سایت سرزمین دانلود و بخش تبادل لینک (منوی بالای سایت) مراجعه کنید. برای شما و وبلاگتون آرزوی موفقیت دارم.