کشتی نونهالان قهرمانی کشور- خرم آباد: خوزستان و مازندران قهرمانان کشتی فرنگی و آ

قهرمانی کشور روزهای 1 و 2 مردادماه در سالن تختی شهر خرم آباد برگزار شد.

 

 

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

 

 

 

کشتی آزاد:

32 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (لرستان الف) 2- سید فردین حیدری (خراسان رضوی) 3- مهدی جعفری (لرستان ب) و یاسین رضایی (مازندران) 5- امیرحسین اخوان بابانظر (آذربایجان غربی) و احمدرضا حسنی (تهران)

35 کیلوگرم: 1- عرفان جعفریان (مازندران) 2- معین قاسمی (گیلان) 3- افشار  رحمانی یگانه (لرستان الف) و آریز رحیمی (کرمانشاه) 5- سجاد بنیادی (تهران) و محمدامین لرستانی (همدان)

38 کیلوگرم: 1- مهدی ویسی (مازندران) 2- حسن رحیمی (کرمانشاه) 3- امیرحسین مقصودی (لرستان ب) و صابر نیستانی (خراسان شمالی) 5- مهدی عسگری (البرز) و امیرحسین کثیرلو (زنجان)

42 کیلوگرم: 1- سید حسن عبادی (مازندران) 2- پوریا علیزاده مطلق (همدان) 3- ابراهیم اصغر بیجن آبادی (تهران) و امیر علی اصغری (خراسان روضوی) 5- سید اسماعیل سادات (گلستان) و اکبر تیزدم (توابع تهران)

47 کیلوگرم: 1- علی قپانوری (همدان) 2- مهران عسگری (مرکزی) 3- رضا مقدسی (خراسان رضوی) و محمدرضا چالی نژاد (مازندران) 5- نیما نظری (تهران) و بنیامین سرلک (لرستان الف)

53 کیلوگرم: 1- سهراب ادهم خلیلی (لرستان الف) 2- محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) 3- محمدعلی صالحی (مازندران) و عارف ابراهیم زاده (گیلان) 5- محمدمهدی شیخ جعفری (کردستان) و امیرحسین بهرامی (کرمانشاه)

59 کیلوگرم: 1- محمد نخودی لاریمی (مازندران) 2- وحید سالاری (خراسان رضوی) 3- هادی شرفبیانی (کردستان) و محمدجواد قناتی (تهران) 5- حامد تاجیک (توابع تهران) و محمدرضا شهبازنژاد (آذربایجان شرقی)

66 کیلوگرم: 1- محمد کریمی (مازندران) 2- علی جهانیان فر (گلستان) 3- محمد خلیلی (تهران) و محمدرضا غلامی پویا (البرز) 5- مهران نجفی (خراسان شمالی) و راستین حسین زاده (گیلان)

73 کیلوگرم: 1- محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) 2- علیرضا حامد صایین (توابع تهران) 3- علیرضا یوسفی (گیلان) و مهراب محسنی (مازندران) 5- حسن بیرانوند (لرستان الف) و رضا خانی (تهران)

85 کیلوگرم: 1- علیرضا عبدالهی (تهران) 2- محمد رستمی (کهکیلویه و بویراحمد) 3- امیرحسین زارع (مازندران) و عباس بشیری (خوزستان) 5- امیرحسین هراتی (کردستان) و علیرضا منصوری (ایلام)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 90 امتیاز 2- تهران 59 امیتاز 3- خراسان رضوی 52 امتیاز 4- لرستان الف 43 امتیاز 5- گیلان 35 امتیاز 6- کرمانشاه 33 امتیاز

 

 

 

کشتی فرنگی:

 

 

32 کیلوگرم: 1- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) 2- طارق غبیشاوی (خوزستان) 3- عماد حقیقی (مازندران) و مهدی صدقی (مرکزی) 5- امیرحسین حاجی خانی (اردبیل) و محمدامین بارانی عبدولی (لرستان الف)

35 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- سجاد عباس پور (مازندران) 3- معین محمدی (خراسان شمالی) و حسین علی رخشانی نسب (سیستان و بلوچستان) 5- مهدی عباسی (تهران) و سجاد دالوند (لرستان الف)

38 کیلوگرم: 1- محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) 2- امیر عبدی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی رضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدمهدی کشتکار (فارس) و علیرضا سبزی (مرکزی)

42 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- سوران محمدی (کردستان) 3- سینا رضایی (خراسان رضوی) و پدرام نیک خواه (لرستان الف) 5- هانی معقولی (گلستان) و سید مصطفی میرنژاد (مازندران)

47 کیلوگرم: 1- محمد امین جبالی فر (قم) 2- محمد کرمی (لرستان الف) 3- امیرحسین خونساری (خوزستان) و عرشیا سیرتی (گیلان) 5- علیرضا مردی (البرز) و رضا منفرد (فارس)

53 کیلوگرم: 1- محمدحسین کاویانی (مازندران)‌ 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- فرزاد حسینی (اردبیل) و ابوالفضل فرمانی (تهران) 5- محمدرضا ترک (همدان) و امیرعلی شعبانی (گیلان)

59 کیلوگرم: 1- محمد مهدی هداوند (توابع تهران) 2- مسعود کاووسی (خوزستان) 3- محمدنبی ریگی تمندانی (سیستان و بلوچستان) و- علی سیف الهیان (گیلان) 5- مجتی ولی الهی (مازندران) و مهرشاد گل میشی (تهران)

66 کیلوگرم: 1- محمدامین کرمی (تهران) 2- علیرضا مرادی (خوزستان) 3- سید حمید افتخاری (البرز) و رضا اکبری (کردستان) 5- علیرضا مرادی (لرستان ب) و حامد خزایی (کرمانشاه)

73 کیلوگرم: 1- سالار مشروطی (اردبیل) 2- مسعود سیف الهیان (گیلان) 3- علیرضا مرادی (خوزستان) و علیرضا غفاری (فارس) 5- امیرحسین آریانفرد (زنجان) و مسعود محسنی فر (تهران)

85 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- محمد شریفات (خوزستان)‌ 3- ساسان آب سیه (گیلان) و ایمان خانجانی (مازندران) 5- فرزاد محمدی رحیم بگلو (اردبیل) و محمد کشاورز (فارس)

رده بندی تیمی: 1- خوزستان 83 امتیاز 2- مازندران 57 امتیاز 3- تهران 50 امتیاز 4- گیلان 46 کیلوگرم 5- لرستان الف 36 امتیاز 6- اردبیل 33 امتیاز

 

 

تیم اخلاق: اردبیل (فرنگی) همدان (آزاد)

مربی نمونه: حسن لشگری از لرستان (آزاد) نادر مشروطی از اردبیل (فرنگی)

داور نمونه: محمدرضا ستوده از لرستان (آزاد) کاظم عقیقی از خراسان جنوبی (فرنگی)

فنی ترین کشتی گیر آزاد: محمد کریمی (مازندران) وزن 66 کیلوگرم

فنی ترین کشتی گیر فرنگی: محمدحسین کاویانی (مازندران) وزن 53 کیلوگرم

/ 0 نظر / 25 بازدید