مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ کشتی فردا برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سرانجام لیگ برتر کشتی آزاد در سال 90 به ایستگاه پایانی رسید و قهرمان نهمین دوره این مسابقات فردا مشخص می شود.

در مرحله نیمه نهایی که مسابقات آن از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود، خونه به خونه بابل با هدایت غلامرضا محمدی، رودر روی تله‌کابین گنجنامه همدان قرار می‌گیرد. تیم بابلی از چهره های شاخصی مانند رضا یزدانی، مهدی تقوی و دو کشتی‌گیر روسی سود می‌برد. در طرف مقابل، صادق گودرزی، میثم مصطفی جوکار و سعید ابراهیمی و یک کشتی‌گیر روسی امیدهای اصلی تیم همدان هستند.

در دیگر مسابقه نیمه نهایی برای تعیین فینالیست، تیم موسسه ثامن الحجج (ع) سبزوار برابر شهرداری ملایر قرار می‌گیرد.تیم محسن کاوه نفرات سرشناسی مانند فردین معصومی، حسن رحیمی، احسان امینی و دو چهره شاخص روسی را در ترکیب دارد و ملایری ها هم امید به دو کشتی‌گیر گرجستانی خود و نفرات با تجربه‌اش از جمله هادی حاجیان و محسن بشینجی بسته است.

تیم‌های خونه به خونه و ثامن الحجج (ع) با هشت پیروزی پیاپی صدرنشین‌ گروه‌های خود شدند و تیم‌های همدان و ملایر نیز که هم استانی هستند به عنوان تیم‌های دوم گروه به جمع چهار تیم پایانی راه یافته‌اند.

مسابقات نیمه نهایی صبح سه‌شنبه از ساعت 9 صبح در دیدارهای رده بندی و فینال از ساعت 15 برگزار شود، که تماشای این مسابقات برای عموم رایگان است.

/ 0 نظر / 8 بازدید