سلیمانی: بهترین‌ها در رأس تیم‌های ملی کشتی حضور دارند

علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن جهان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: قرار است در روزهای آتی شرح وظایف اعضای این شورا مشخص شود و در این زمینه جلساتی با خطیب سرپرست فدراسیون کشتی برگزار کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه از خطیب خواسته‌ایم تا وارد این کار بزرگ شویم ادامه داد: برای کمک به کشتی آمده‌ایم و هدفمان تنها خدمت است و آمده‌ایم تا چرخ کشتی بهتر بچرخد و مسلما هرچه زودتر با راهکارهای مختلف و با استفاده از نظرات بزرگان خود را با شرایط روز وفق می‌دهیم.

دارنده 5 مدال طلای آسیا ادامه داد: کشتی آزاد و فرنگی ایران برای شرکت در المپیک در شرایط خوبی قرار دارند و خوشبختانه بهترین افراد در حال حاضر بر رأس امور تیم‌های ملی حضور دارند و وظیفه ما در این شرایط بالا بردن روحیه کشتی‌گیران و مربیان بعنوان یک اصل مهم است.

سلیمانی تصریح کرد: آقا صنعت بزرگ و استاد ما در کشتی ایران است و ما از ایشان درس می‌گیریم.

دارنده بازوبند پهلوانی اظهار داشت: ما از حضور در فدراسیون به دنبال کمک هستیم و برنامه‌ریزی اصلی ما با توجه به برهه حساس کنونی و در سال المپیک پس از این رویداد آغاز می‌شود.

وی تأکید کرد: ما از جامعه بزرگ کشتی هستیم سال‌ها از این رشته به دلایلی دور بوده‌ایم و حالا به قصد خدمت آمده‌ایم و معتقدم در این شرایط نباید تغییرات اساسی در ساختار فدراسیون و تیم‌های ملی کشتی ایجاد شود.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی سئول در پایان با اشاره به اینکه باید زحمات گذشتگان را ارج نهاد خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم از نظرات تمامی اهالی فن و کارشناسان برای بهتر شدن امور استفاده کنیم و از حضور در این شورا تنها و تنها به دنبال خدمت هستیم.

 

/ 0 نظر / 9 بازدید