رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی ساحلی- نوشهر : نفرات برتر مشخص شدند

 

نوجوانان:

60 کیلوگرم: 1- رضا مقدسی (خراسان رضوی) 2- متین زارعی (کرمانشاه) 3- محمد رسولی (البرز) 4- امیرحسین حیدری (زنجان) 5- محمد تقی تبار (مازندران)

70 کیلوگرم: 1- امیرحسین اسماعیلی (مازندران) 2- امیرحسین هادی پور (لرستان) 3- حمزه کرد (توابع تهران) 4- ایمان درخشان (تهران) 5- محمد مرادبیگی (البرز) 6- فردین شمسی (کرمانشاه)

70+ کیلوگرم: 1- امیررضا صحرایی (مازندران) 2- سهیل یوسفی (خراسان رضوی) 3- موسی الرضا تاتاری (گلستان) 4- عرفان ظهیری (البرز) 5- حسین صارمی نیا (لرستان) 6- فردین شمسی (کرمانشاه)

 

جوانان:

60 کیلوگرم: 1- رضا شیرازی (تهران) 2- سید حسین ساداتی (مازندران) 3- ابوالفضل امیدفر (توابع تهران) 4- هاشم رضا نژاد (گلستان) 5- محمد مهرآبادی (خراسان رضوی)

70 کیلوگرم: 1- حسین عباس پور (مازندران) 2- سهیل پرسته (گیلان) 3- امیرحسین گروسی (گیلان) 4- کمیل نورمحمدی (توابع تهران) 5- عباس مقدسی (خراسان رضوی) 6- سجاد وحید زمان (آذربایجان شرقی) 7- رضا مقتدر (تهران) 8- محمدامین رمضانی (گیلان)

80 کیلوگرم: 1- محمدرضا پاکپور (تهران) 2- امیرحسین ایلات (گلستان) 3- نیما بنگر (توابع تهران)

80+ کیلوگرم: 1- مصطفی نجفی (خراسان رضوی) 2- عرفان ایوبی (توابع تهران) 3- مجتبی رضایی (البرز) 4- توکل اسدیان (مازندران)

 

بزرگسالان:

70 کیلوگرم: 1- محمد نادری (زنجان) 2- میثم حیدری (زنجان) 3- نیما اشقاقی (مازندران) 4- حمید خداوردی (توابع تهران) 5- سید جعفر موسوی (گلستان) 6- حسین توکل (خراسان رضوی) 7- علی میرحسینی (یزد)

80 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (مازندران) 2- سید جعفر قاسمی (مازندران) 3- پیمان حیدری (مازندران) 4- سیدعلی موسوی (گیلان) 5- حمیدرضا زرین  پیکر (توابع تهران) 6- امین جعفری (البرز)

90 کیلوگرم: 1- پژمان فضل اله تبار (مازندران) 2- وحید عظیمی (تهران) 3- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) 4- محمدامین قیاسی (البرز) 5- سید محمد ساداتی (مازندران)

90+ کیلوگرم: 1- پویا رحمانی (فارس) 2- سیدرضا موسوی (مازندران) 3- محسن سیر (مازندران) 4- صابر کولیوند (البرز) 5- حسین پورخیری (توابع تهران) 6- عارف بارانی بیرانوند (لرستان)

 

رقابت های جهانی کشتی ساحلی روزهای 21 تا 23 مهرماه درشهر دالیان ترکیه برگزار می شود.

 

/ 0 نظر / 15 بازدید