اسماعیل‌نژاد: مسابقات جام وهبی امره در سطح بسیار بالایی برگزار شد

روس‌ها و قزاق‌ها نتوانستند خود را به مراحل پایانی مسابقات برسانند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: سطح مسابقات جام وهی امره‌ی امسال بسیار بالاتر از سال‌های قبل بود. آن طور که جعفری سرپرست تیم اعزامی به ترکیه به ما اعلام کرده است روس‌ها با یک ترکیب 18 نفره که در مسابقات جام پادونی روسیه هم صاحب عنوان شده بودند به این جام آمده بودند و قزاق‌ها نیز با یک ترکیب 28 نفره تقریبا به استانبول لشگرکشی کرده بودند.

 

وی ادامه داد: البته مطمئنا اگر ما نیز تراکم مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات گزینشی المپیک را نداشتیم با نفرات بیشتری عازم ترکیه می‌شدیم ولی به هرحال حضور این تعداد کشتی‌گیر از کشورهای صاحب نام سطح این دوره از مسابقات را بالا برده بود.

اسماعیل نژاد در پایان خاطر نشان کرد: فارغ از نتایج، این مسابقات برای ما بسیار حائز اهمیت بود و پس از بازگشت تیم به تهران و ارائه گزارش مربیان تیم ملی، محمد بنا به طور حتم آن‌ها را برای اردوهای بعدی در نظر خواهد گرفت.

 

رقابتهای بین المللی جایزه بزرگ جام وهبی امره ترکیه روزهای 8 و 9 بهمن ماه در شهر استانبول برگزار و تیم ده نفره ایران در این مسابقات توسط علی محمدی در وزن 66 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن 120 کیلوگرم بترتیب صاحب یک مدال نقره و یک مدال برنز شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید