شاگردان بنا تمرینات پرتاب آدمک را برگزار کردند

نرمش پرداختند و در ادامه تمرینات پرتاب آدمک و وزنه در دو گروه جداگانه برگزار شد.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حاشیه این تمرین با حسن رنگرز نایب رئیس فدراسیون کشتی که در محل خانه کشتی تهران حضور داشت، به گفتگو پرداخت.

نایب رئیس فدراسیون کشتی همچنین با محمدزاده سرمربی تیم فرنگی نوجوانان صحبت کرد و با اردونشینان به خوش و بش پرداخت. رنگرز امروز پنجشنبه با حضور در خانه کشتی ضمن گفتگو با مدیر تیمهای ملی کشتی و امور فنی، در حین تمرینات در جریان درخواستهای کادر فنی تیمهای ملی آزاد و فرنگی قرار گرفت.

فرنگی کاران صبح فردا جمعه آخرین تمرین خود را پشت سر می گذارند و بجز نفرات اعزامی به جام وهبی امره سایر اردونشینان خانه کشتی تهران را ترک می کنند. نفرات اعزامی به ترکیه تا زمان اعزام به این رقابتها که روزهای 7 تا 9 بهمن ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود، تمرینات خود را ادامه می دهند.

مرحله پایانی اردوی فرنگی کاران برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا در کره جنوبی و در اواخر بهمن ماه، از روز هشتم بهمن ماه آغاز می شود.

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
حمید

سلام. آخه آدمک های خانه کشتی که مناسب نیستند! آدمک باید نزدیک به شرایط واقعی وزنی باشه! اگه در خونه کشتی موجود باشه برنامه تمرینیشو خودم اگه قابل باشه بهتون میدم.

حمید

یکی از تمریناتش خیلی سادست واسه توسعه سرعت و استقامت قدرتی: اول تست میگیرن: مدت زمانی که کشتی گیر میتونه با آهنگ سریع مانکن رو سالتو بکنه ثبتش میکنن (به ثانیه). این مدت زمان رو معیار قرار می دن و از جلسات بعد تمرینات رو به طور سریالی با همین زمان شروع می کنن. هر 2 هفته یکبارم باز دوباره تست می گیرن. اینبار باید مدت زمان بهتر باشه و خودش معیاری هست واسه جلسات بعدی. البته طول مدت وقفه های بین سری ها بستگی به این داره که سرعت رو می خوان تقویت کنن یا استقامت!؟