محمد بنا: قشنگترین لحظات را در چند سال اخیر دیدم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در کنفرانس خبری فدراسیون کشتی که صبح امروز برگزار شد، گفت: امروز با برگزاری کنفرانس خبری و حضور شما خبرنگاران من قشنگترین لحظات را در چند سال اخیر دیدم.

وی ادامه داد: من چند سال منتظر این بودم که چنین جلسه‌ای برگزار شود و امیدوارم در آینده این کار تداوم داشته باشد.

بنا تصریح کرد: ما 7 ماه حساس و سخت را پیش رو داریم و همه باید در کنار هم متحد شویم تا تیم کشتی فرنگی به بهترین نتایج تاریخ خود در المپیک لندن دست یابد.

وی افزود: تیم فرنگی ایران اکنون لیاقت آن را دارد که بهترین نتیجه تاریخ را بگیرد و رکورد جاودانه‌ای برای کشتی ایران بجا بگذارد.

بنا در مورد تغییرات در فدراسیون کشتی اظهار داشت: از زحمات و کمک‌های یزدانی خرم رئیس پیشین فدراسیون کشتی تشکر و قدردانی می‌کنم. وقتی آقای خطیب بعنوان سرپرست فدراسیون معرفی شد من اضطراب داشتم ولی خوشبختانه با صحبت‌هایی که با ایشان داشتم امیدوارم با کمک ایشان و همه دوستان بتوانیم طلسم 40 ساله کشتی را در المپیک لندن بشکنیم.

بنا در مورد برنامه‌های تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما این است که در مسابقات گزینشی قزاقستان 4 سهمیه باقی مانده را بگیریم. در اوزان 84 و 96 کیلوگرم کار ما آسان است ولی در اوزان 55 و 74 کیلوگرم کار سختی را پیش رو داریم. من 99 درصد امیدوارم که بتوانیم در این مسابقات چهار سهمیه باقی مانده را کسب کنیم و اگر نشد نفرات آماده ای برای مسابقات چین و فنلاند داریم.

/ 0 نظر / 8 بازدید