اسماعیل نژاد: دورخیز اصلی ما از فروردین ماه سال آینده آغاز می‌شود

تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی وارد عرصه‌ی جدیدی خواهد شد گفت: دورخیز اصلی ما برای المپیک لندن پس از اتمام مسابقات گزینشی انجام می‌گیرد.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: برای مسابقات قهرمانی آسیایی کره جنوبی نفرات اعزامی را انتخاب کرده‌ایم و قرار است سرمربی تیم ملی اسامی را به زودی اعلام کند تمام هدف ما این است که در مسابقات گزینشی المپیک در قزاقستان تمام سهمیه‌های باقی‌مانده را بدست بیاوریم و پس از فروردین ماه سال آینده برای بازی‌های المپیک دورخیز خود را آغاز نمائیم. در حال حاضر نیز فرنگی‌کاران حاضر در اردو شرایط خوبی دارند و فقط تا حدودی در اردوی قبلی سرماخوردگی چند تن از فرنگی‌کاران ما را دچار مشکل کرد.

وی افزود: نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی نیز شرایط خوبی دارند و فکر می‌کنم از این مسابقات با دست پر باز گردند.

اسماعیل‌نژاد با اشاره به مسابقات جام وهبی امره‌ی ترکیه در خصوص پیش‌بینی نتایج احتمالی این رقابت‌ها تصریح کرد: تیم‌هایی که در این مسابقات شرکت می‌کنند معمولا با نفرات خوبی عازم استانبول می‌شوند. محمد بنا پیش از پایان اردوی قبل با تمامی فرنگی‌کاران اعزامی به این جام معتبر اتمام حجت کرد و متذکر شد که عملکرد آن‌ها در این جام مورد ارزیابی دقیق قرار خواهد گرفت و کسانی که عملکرد ضعیفی داشته باشند در اردوهای بعدی جایی در لیست تیم ملی نخواهند داشت. خود من فکر می‌کنم نفرات اعزامی که عمدتا از جوانان دعوت شده به اردو و قهرمانان کشور هستند بتوانند با دست پر به کشور باز گردند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان خاطرنشان کرد: در اردوی بعد با توجه به مسابقات پیش رو برنامه‌های فرنگی‌کاران را تدوین خواهیم کرد. کسانی که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند تمرینات سرعتی را بیشتر انجام می‌دهند ولی حجم تمرینات کسانی که باید در مسابقات گزینشی حضور یابند مطمئنا بیشتر خواهد بود.

/ 0 نظر / 6 بازدید