عبداله چمن‌گلی: از همه بزرگان رخصت می‌گیرم

عبداله چمن‌گلی سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: از مسئولان فدراسیون کشتی، مدیریت تیم‌های ملی و سرمربی تیم ملی بابت این انتخاب تشکر می‌کنم و امیدوارم با یک کار تیمی شاهد موفقیت کشتی ایران در رویدادهای مهم آینده باشیم.

سرمربی و مربی سابق تیم‌های ملی کشتی فرنگی جوانان و بزرگسالان ادامه داد: به مشارکت و کار تیمی اعتقاد راسخ دارم و سعی می‌کنم در اولین فرصت برنامه‌های تیم را با توجه به اهمیت بالای زمان اعلام کنم.

دارنده مدال طلای آسیا تصریح کرد: بر این اساس در صورت حضور در جام نیکولاپتروف پس از آن بلافاصله اردوی تیم آغاز و همکاران خود در کادر فنی و زمان مسابقات انتخابی برای شرکت در رقابتهای آسیایی قزاقستان و جهانی تایلند را اعلام خواهم کرد.

دارنده مدال نقره آسیا در ادامه با تشکر از کادر فنی سابق این تیم تأکید کرد: از ناصر نوربخش سرمربی و سایر مربیان تیم جوانان که برای تیم زحمات بسیاری کشیده‌اند قدردانی کرده و مسلما از تجارب گرانقدر آن‌ها استفاده می‌کنیم.

دارنده مدال برنز آسیا در پایان خاطرنشان کرد: با محمد بنا یکی از بهترین مربیان دنیای کشتی رابطه دوستانه و صمیمانه دارم همه ما باید دغدغه ملی داشته باشیم و کمک کنیم کشتی فرنگی بدون حاشیه در المپیک 2012 لندن به یک افتخار تاریخی برسد.

/ 0 نظر / 4 بازدید