قاسم رضایی: از تجربیات تلخ پکن برای بردهای شیرین لندن استفاده می‌کنم

فرنگی‌کار وزن 96 کیلوگرم تیم ملی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این رابطه اظهار کرد: پس از بازگشت از مسابقات آزمایشی المپیک لندن بلافاصله پس از یک استراحت 2، 3 روزه تمرینات خودم را آغاز کردم و هم‌اکنون نیز در اردوهای تیم ملی تمرینات پرفشاری را می‌گذرانیم من از المپیک پکن تجربیات تلخی را دارم ولی همان تجربیات تلخ به من کمک خواهد کرد تا در لندن به نتایج خوبی برسم. من قبل از المپیک پکن و حتی در جریان مسابقات آن فکر می‌کردم با یک شرایط مساوی با حریفانم می‌توانم به موفقیت برسم و سعی می‌کردم در دقایق پایانی کشتی به امتیاز برسم ولی در نهایت این روش من به شکست انجامید حالا از آن تجربیات می‌خواهم استفاده کنم مطمئنا در المپیک لندن در شرایطی به مصاف حریفانم خواهم رفت که یک سر و گردن از آن‌ها بالاتر باشم قصد دارم شرایطم را به مرحله‌ای برسانم که بتوانم روی حریفانم فن اجرا کنم. این کار سختی است و خودم آن را خوب می‌دانم.

وی افزود: در شرایط عادی 102 تا 103 کیلوگرم وزن دارم ولی برای سر وزن رسیدن مشکل خاصی ندارم هدف من در گام نخست کسب سهمیه‌ی المپیک در قزاقستان و در نهایت کسب یک مدال خوش‌رنگ در المپیک است.

دارنده‌ی مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان در پایان تصریح کرد: هرچند در مسابقات آزمایشی المپیک لندن به مدال طلا رسیدیم ولی با این حال نقاط ضعفی هم داشتم که بیشتر در خاک و در دفاع بارانداز بود. محمد بنا و رسول جزینی تمام این موراد را به من گوشزد کرده‌اند و در خلال تمرینات سعی خواهم کرد تمام آن‌ها را از بین ببرم.

/ 0 نظر / 8 بازدید