رئیس هیأت کشتی قزوین: تغییرات صورت گرفته برای کمک به تیم ملی است
ساعت ٢:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۱ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

رئیس هیأت کشتی قزوین: تغییرات صورت گرفته برای کمک به تیم ملی است

۱۳۹۰/۱۱/۱۱ 

 

ما جامعه کشتی باید همدل باشیم

رضا لایق گفت: تغییرات صورت گرفته در تیم ملی کشتی آزاد برای کمک به این تیم جهت حضور قدرتمند در رقابت‌های المپیک لندن است.


رضا لایق رئیس هیأت کشتی استان قزوین در گفت و گو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: رسول خادم از نوابغ و مفاخر کشتی ایران است که با حضور وی می‌توان چشم‌انداز خوبی را برای تیم ملی در المپیک ترسیم کرد.

وی ادامه داد: این تغییرات انجام شده برای پیشرفت کشتی بوده است و جامعه کشتی باید کمک کنند تا تیم‌های ملی در لندن به نتیجه خوبی دست یابند.

لایق تصریح کرد: همدلی و اتحاد جامعه کشتی می‌تواند به ورزش اول کشور کمک کند تا فدراسیون بدون حاشیه شرایط را برای تیم‌های ملی فراهم کند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ملی به شکل مطلوبی دنبال می‌شود و ما با توجه به شرایط بهترین ترکیب را برای رقابت‌های آسیایی کره‌ جنوبی انتخاب کرده و در نظر داریم در جام یاشاردوغو نیز عیار تعدادی از کشتی‌گیران جوان را در مبارزه با نفرات خارجی محک بزنیم.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=