اخبار روزنامه ها:خیرآبادی: شک نکنید حمید سوریان سهمیه المپیک را کسب می‌کند
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

خیرآبادی: شک نکنید حمید سوریان سهمیه المپیک را کسب می‌کند     

1390/11/07

 

مربی تیم ملی کشتی فرنگی دلیل دعوت جوانان به تیم ملی کشتی فرنگی برای مسابقه‌های آسیایی را پشتوانه‌سازی برای تیم ملی کشتی دانست.


خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار انجمن دانشجویان ایسنا، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بعد از مسابقه‌های جهانی قصد داریم برای مسابقه‌های آسیایی از نیروهای جوان با هدف پشتوانه‌سازی در تیم ملی از این نفرات استفاده شود.

 

وی گفت: نفرات اصلی تیم ملی کشتی در مسابقه‌های گزینش سهمیه المپیک در آلماتی قزاقستان و مسابقه‌های المپیک لندن کشتی خواهند گرفت. به همین دلیل نفرات جوان را برای مسابقه‌های آسیایی پیش رو به اردوی تیم ملی دعوت کرده‌اند.

 

خیرآبادی با اشاره به آمادگی کشتی‌گیران اصلی تیم ملی در وزن‌های 55 ، 74 ، 84 و 96 اظهار کرد: در طول اردوهای قبلی تمرکز خود را روی حمید سوریان، فرشاد علیزاده، طالب نعمت‌پورو قاسم رضایی گذاشته‌ایم. از اولین اردو در آبان ماه تا ابتدای بهمن روی آماده‌سازی این کشتی‌گیران کار شده است.

وی ادامه داد: حمید سوریان بعد از بازی‌های آسیایی گوانگجو هیچ مسابقه رسمی ملی حضور نداشته که توجه خاصی روی او داریم. بقیه نفرات نیز برنامه‌های فشرده را در اردوها دنبال می‌کنند. وضعیت این 4 نفر راضی کننده است.

 

مربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به رقابت کشتی‌گیران در مسابقه‌های سهمیه المپیک قزاقستان گفت: کشتی‌گیران ما در وزن‌های 55 ، 74 ، 84 و 96 کار بسیار سختی پیش رو خواهند داشت. کشتی‌های حمید سوریان از دیگر نفرات سخت‌تر خواهد بود. اما با توجه به تمرین‌های سوریان مطمئن هستیم که سهمیه را کسب خواهد کرد. نعمت‌پور و رضایی به نسبت سوریان کار راحت‌تری دارند و سهمیه المپیک را قطعا کسب خواهند کرد.

 

خیرآبادی در پایان از ارتباط مناسب اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی با رسول خادم مدیر تیم‌های ملی گفت و تاکید کرد: رسول خادم از نوابغ و بزرگان کشتی ایران بوده است و شناخت کاملی از کشتی فرنگی دنیا دارد.

منبع: http://isna.ir


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=