اخبار:میرعمادیان: نمی‌خواهند نسبت به کادر فنی قبلی کم بیاورند/این روش خادم است
ساعت ۱۱:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

میرعمادیان: نمی‌خواهند نسبت به کادر فنی قبلی کم بیاورند این روش خادم است

90/11/05

 

ترکیب اعزامی به آسیا با شعار پشتوانه‌سازی همخوانی ندارد

خبرگزاری فارس: مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد گفت: شاید شرایط خوبی در بحث فنی


حاکم نباشد و نخواهند در هیچ میدانی نسبت به کادر فنی قبلی کم بیاورند، اما این روش خادم است که با تمام قوا به مسابقات برود.

 

مصطفی میرعمادیان در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: می‌دانستیم که خادم با تمام قدرت تیم را به مسابقات آسیایی اعزام می‌کند چون در رقابت‌های قبل هم که حضور داشت همین روش را در پیش گرفت.

 

وی ادامه داد: با شرایطی که در کشتی حاکم است اگر تیم نتیجه نگیرد انتقادات اوج می‌گیرد و تیم به حاشیه می‌رود. 22 بار در آسیا قهرمان شده‌ایم و به نظر نمی‌رسد قهرمانی در آسیا زیاد برای ما حائز اهمیت باشد. اگر قرار است این نفرات در مسابقات گزینشی و جام تختی شرکت کنند و با توجه به اینکه در لیگ هم کشتی گرفته‌اند، فشار زیادی را متحمل شده‌اند. اعزام به این مسابقات ممکن است به کشتی‌گیران آسیب بزند.

 

مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: در مقابل تیم فرنگی با نفرات دوم و سوم عازم قهرمانی آسیا می‌شود و همین امر نشان از کم اهمیت بودن آن است، اما کشتی آزاد تقریبا با تمام نفرات عنوان‌دارش عازم می‌شود. مطمئنا اگر آسیب دیدگی برای یزدانی پیش نمی‌آمد او هم مسافر آسیا می‌شد.

 

میرعمادیان افزود: شاید شرایط خوبی در بحث فنی حاکم نباشد و نخواهند در هیچ میدانی نسبت به کادر فنی قبلی کم بیاورند، اما در هر صورت این شیوه و روش خادم است که با تمام قوا به مسابقات برود.

 

وی تصریح کرد: برنامه کادر فنی قبل هم اعزام نفرات جوان به آسیا بود. اگر قرار است بحث بسترسازی را هم مطرح کنیم و مریبان سازنده را به اردوها دعوت می‌کنیم باید در این میادین هم در نظر داشته باشیم؛ این با آن شعارها همخوانی ندارد. اگر تصمیم به پشتوانه سازی داریم باید نیروهای در حال رشد را اعزام می‌کردیم. در همین لیگ نفراتی را داشتیم که خودشان را مطرح کردند و می‌شد از آنها استفاده کرد.

 

میرعمادیان خاطرنشان کرد: آسیا برای گودرزی، رحیمی و تقوی میدان کوچکی است چرا که آنها می‌توانند با یک بدن آماده به فکر کسب افتخار در المپیک باشند. بضاعت ما در کشتی همین نفرات هستند که باید آنها را حفظ کنیم. اگر قرار باشد در تمام مسابقات شرکت کنند تحلیل می‌روند و آسیب‌دیدگی به وجود می‌آید. اگر قرار بود به مسابقات هم اعزام شوند بهتر بود به جام یاشار دوغو که با دو کیلو اضافه وزن برگزار می‌شد اعزام می‌شدند.

منبع: http://khabarfarsi.com


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=