اخبار روزنامه ها:سرپرست جدید هیات کشتی خراسان‌رضوی باید اختلافات را برطرف کنیم
ساعت ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

سرپرست جدید هیات کشتی خراسان‌رضوی باید اختلافات را برطرف کنیم

1390/11/07

قهرمانی ثامن الحجج به رشد کشتی استان کمک می‌کند

سرپرست هیات کشتی استان خراسان رضوی قهرمانی تیم ثامن‌الحجج(ع) سبزوار در لیگ‌برتر کشتی آزاد را باعث ایجاد تاثیرات مثبت در کشتی استان دانست.


علی بامشکی که اخیرا سرپرست هیات کشتی خراسان رضوی شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، درباره‌ی این موضوع گفت: این قهرمانی باعث تحرک بیشتر در کشتی استان‌های خراسان خواهد شد و حرکتی که موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع) سبزوار انجام داد و یک تیم حرفه‌ای را ساخته و قهرمان لیگ کرد، قدم خیری در کشتی بود.

 

وی با اشاره به عدم حضور کشتی‌گیران بومی در این تیم گفت: تقصیر ماست که نتوانسته‌ایم کشتی‌گیرانی در سطح مسابقات لیگ تربیت کنیم. خراسان در گذشته قدرتی بزرگ در کشتی بود و به یاد دارم در لیگ قبل از انقلاب، مقابل تیم مازندران با نتیجه 10 بر یک پیروز شدیم، اما اکنون شرایط مساعد نیست و ما حتی یک کشتی‌گیر هم در تیم ملی نداریم.

 

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا کشتی استان به روزهای اوجش بازگردد و اکنون ناراحتی اکثر اعضای جامعه کشتی استان این است که چرا ما نتوانسته‌ایم یک نماینده هم در تیم قهرمان لیگ داشته باشیم.

 

بامشکی در خصوص برنامه‌اش برای احیای کشتی استان عنوان کرد: تلاش خواهم کرد تمام گروه‌های کشتی را دور هم جمع کنم؛ اختلافاتی در جامعه کشتی استان به وجود آمده که برای پیشرفت باید این اختلافات را برطرف کنیم و من در اولین اقدام از تمامی اهالی کشتی از هر گروه و دسته‌ای دعوت خواهم کرد تا دور هم بنشینیم و برای کمک به کشتی استان همفکری کنیم و از این به بعد درب هیات کشتی بر روی تمامی گوش شکسته‌ها باز است.

 

سرپرست هیات کشتی استان خراسان رضوی تصریح کرد: قهرمانی تیم کشتی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) سبزوار به رشد کشتی در این شهرستان کمک خواهد کرد زیرا حضور این تیم و قهرمانان بزرگ کشتی کشور در سبزوار، می‌تواند به ایجاد انگیزه در جوانان این شهر کمک بزرگی کند.

منبع: http://isna.ir


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=