علیرضا سلیمانی: مربیان پایه مشهدی به دانش روز مجهز شوند
ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

علیرضا سلیمانی: مربیان پایه مشهدی به دانش روز مجهز شوند

۱۳۹۰/۱۱/۱۰ 

 

باشگاه فعال زیاد داریم

مسئول هماهنگی و برنامه‌ریزی شورای سیاستگذاری فدراسیون کشتی گفت: مربیان کشتی در شهرستان مشهد بخصوص در سطوح پایه باید به دانش روز مجهز شوند.


علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن جهان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: عصر سه شنبه هفته گشته راهی شهرستان مشهد شدیم تا امکانات و وضعیت کشتی‌گیران و مربیان این شهر را مورد بررسی قرار دهیم.

وی ادامه داد: در این سفر چهار روزه از چندین باشگاه این شهر بازدید کردیم که از جمله آن می‌توان به باشگاه راه‌آهن، آستان قدس رضوی، گلمکان و مرحوم صحرایی اشاره کرد.

سلیمانی تصریح کرد: در شهر مشهد باشگاه زیاد داریم اما مشکلاتی در امر آموزش وجود دارد و کشتی‌گیران به خوبی الفبای کشتی را نیاموخته‌اند.

وی تأکید کرد: مربی خوبی مانند امیر توکلیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند اما در سطوح پایه نیاز به مربیان با علم و دانش روز در این استان احساس می‌شود.

دارنده چندین مدال طلای آسیا در پایان خاطرنشان کرد: گزارش این سفر را به رئیس و مسئولان فدراسیون ادامه داده‌ایم و این سفرهای استانی در آینده ادامه خواهد داشت.

علیرضا سلیمانی، رضا سوخته‌سرایی، عباس جدیدی و محمدرضا توپچی در این سفر حضور داشتند.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=