نتایج روز دوم رقابت‌ها مسابقات کشتی فرنگی جام وهبی امره
ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

نتایج روز دوم رقابت‌ها مسابقات کشتی فرنگی جام وهبی امره

۱۳۹۰/۱۱/۹   

روز دوم مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره امروز با برگزاری مسابقات اوزان 60، 74 و 96 کیلوگرم پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی،‌ و بنا به اعلام جعفری سرپرست تیم ملی


کشتی فرنگی، در وزن 60 کیلوگرم عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی‌گیر قزاقستانی را شکست داد اما در دور سوم مغلوب حریف آذربایجانی شد و به دلیل شکست این کشتی‌گیر در دور بعد پاپی از دور رقابت‌ها کنار رفت. محمد نوربخش دیگر کشتی‌گیر این وزن نیز در دور نخست به کشتی‌گیر روس باخت و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در دورهای بعد نوربخش نیز حذف شد.

 

بر این اساس در وزن 74 کیلوگرم کمال محمدعلیزاده در دور نخست کشتی‌گیری از ازبکستان را مغلوب کرد اما در دور دوم به کشتی‌گیر آذربایجانی باخت و این کشتی‌گیر آذربایجانی نیز در دور بعد شکست خورد تا محمدعلیزاده نیز از دور مسابقات حذف شود. در وزن 96 کیلوگرم نیز محمدرضا اکبری با شکست از کشتی‌گیر آذربایجانی در دور نخست و شکست این کشتی‌گیر به کشتی‌گیر گرجستانی حذف شد.

 

بدین ترتیب تیم منتخب کشتی‌ فرنگی ایران در این رقابت‌ها با کسب یک مدال نقره علی محمدی در وزن 66 کیلوگرم و یک مدال برنز امیر قاسم منجزی در وزن 120 کیلوگرم به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=