محمد بنا: جام وهبی امره در سطح بالایی در حال برگزاری است
ساعت ٤:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱٠ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

محمد بنا: جام وهبی امره در سطح بالایی در حال برگزاری است

۱۳۹۰/۱۱/۹   

 

نوربخش در تیم ملی با ما همکاری می‌کند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اخبار رسیده از مربیان اعزامی به ترکیه حاکی از سطح بالای مسابقات جایزه بزرگ جام وهبی امره است.


محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره امسال به صورت جایزه بزرگ فیلا در شهر استانبول در حال برگزاری است که ما نیز تیم منتخبی از نفرات جوان و آینده‌دار را راهی این مسابقات کردیم.

دارنده مدال نقره جهان ادامه داد: از حضور در این مسابقات به دنبال میدان دادن به کشتی‌گیران جوان و آینده‌دار هستیم تا عیار آن‌ها در این رقابت‌ بین‌المللی مشخص شود.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور کشتی‌گیرانی قدرتمندی از کشورهای روسیه، ترکیه، قزاقستان و چند کشور دیگر در سطح بالایی در حال برگزاری است و محمدی در این رقابت‌ها با ناداوری دوم شد و قاسمی حریفان خوبی را شکست داد.

بنا در مورد تغییر و تحول در کادر فنی تیم جوانان اظهار داشت: بهر صورت مدیریت فنی به این نتیجه رسیدند که عملکرد این تیم از نظر مسائل پایه‌ای و قهرمانی نیاز به تغییرات دارد و من هم با این امر مخالفتی نداشتم.

بهترین مربی سال 2011 جهان در پایان خاطرنشان کرد: از تجارب ناصر نوربخش در تیم ملی و در کنار سایر مربیان استفاده می‌کنیم.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=