برای حضور در جام نیکولاپتروف بلغارستان اسامی 11 فرنگی‌کار جوان اعلام شد
ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ روز ٩ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

برای حضور در جام نیکولاپتروف بلغارستان اسامی 11 فرنگی‌کار جوان اعلام شد

۱۳۹۰/۱۱/۸

با موافقت مسئولان فدراسیون کشتی و در صورت آماده شدن روادید 11 فرنگی‌کار منتخب تیم جوانان اواسط ماه جاری برای حضور در جام نیکولا پتروف بلغارستان تهران را به مقصد صوفیه ترک خواهند کرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مهرداد مردانی و امید قادری در وزن 55 کیلوگرم، بهنام مرادی و پژمان شاهبداغی در وزن 60 کیلوگرم، حامد امن زاده در وزن 66 کیلوگرم، مهرداد بهرامی در وزن 74 کیلوگرم، مجید علی‌یاری و علی زینتی رفاه در وزن 84 کیلوگرم، سامان نوروزی و امین زرین‌چگینی در وزن 96 کیلوگرم و مهدی پورشیخ در وزن 120 کیلوگرم 11 فرنگی‌کار منتخب تیم جوانان هستند که در صورت آماده شدن روادید آن‌ها به همراه ناصر نوربخش، لقمان رضایی و سید هاشم میرزاده به عنوان مربیان تیم راهی مسابقات جام نیکولاپتروف بلغارستان خواهند شد.

بر اساس به دلیل اینکه این رقابت‌ها در رده‌ی بزرگسالان انجام می‌شود تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان در وزن 50 کیلوگرم شرکت کننده‌ای ندارد.

 

این مسابقات از تاریخ 13 تا 17 بهمن ماه در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد و اردوی تیم کشتی فرنگی جوانان نیز که از اول بهمن ماه آغاز شده است، قرار است 13 بهمن ماه به پایان برسد.

تیم کشتی فرنگی جوانان که در حال آماده‌سازی خود برای مسابقات قهرمانی آسیا و  جهان درسال آینده است، تمرینات خود را در حال حاضر در خانه‌ی کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران دنبال می‌کند.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=