محبی: رسول خادم بهترین گزینه است
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ٢٧ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

محبی: رسول خادم بهترین گزینه است

۱۳۹۰/۱۰/۲۶

 

باید با همدلی شرایط موفقیت کشتی را فراهم کنیم

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد با حمایت از انتخاب رسول خادم به عنوان مدیر تیمهای ملی و مسوول تیم ملی کشتی آزاد گفت: وی بهترین گزینه است.


محمد حسن محبی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: رسول خادم یکی بزرگان پر افتخار کشتی کشور است و مطمئنا حضور وی در راس تیم ملی کشتی آزاد نوید بخش روزهای خوبی است.

وی ادامه داد: خادم از خانواده کشتی است و با توجه به حضور چندین ساله وی در تیم ملی و شناخت خوبی که نسبت به وضعیت این رشته ورزشی دارد، مطمئنا می تواند زمینه های پیشرفت و موفقیت هرچه بیشتر کشتی کشورمان را فراهم کند.

محبی با اشاره به اینکه همه مربیان و بزرگان کشتی باید برای موفقیت این رشته دست در دست هم دهند، اظهار داشت: ما نیز باید مانند کشورهای بزرگ دنیا نظیر روسیه با همدلی شرایطی را فراهم کنیم که به موفقیت ورزش اول کشور بیانجامد.

محبی با اشاره به اینکه حضور خادم و رنگرز در کشتی حضور موثری خواهد بود، خاطر نشان کرد: امیدوارم تغییر و تحول پیش آمده باعث موفقیت کشتی در المپیک لندن شود.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=