مهدیزاده:کشتی به افراد تحصیلکرده ای چون خادم نیاز دارد
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز ٢٧ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

مهدیزاده:کشتی به افراد تحصیلکرده ای چون خادم نیاز دارد

۱۳۹۰/۱۰/۲۶

 

مدیر فنی باید تصمیم گیرنده باشد

دارنده سه مدال طلای کشتی جهان گفت: روند استفاده از بزرگان کشتی امیدوار کننده است و کشتی به افراد تحصیلکرده ای چون رسول خادم نیاز دارد.


منصور مهدیزاده قهرمان سابق کشتی جهان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: رسول خادم می تواند اثرگذاری زیادی بر روی کشتی کشور داشته باشد، علاوه بر اینها باید از تجارب دیگر بزرگان هم استفاده کنیم، کشتی ما نیازمند اشخاص با فرهنگی همچون رسول خادم است.

 

وی ادامه داد: باید از این جوانان خوشنام و با آتیه نظیر رنگرز و خادم استفاده کرد، استفاده از این نفرات موجب می شود که کشتی ایران زنده شود.

مهدیزاده در مورد حضور خطیب در فدراسیون اظهار داشت: او قبلا سابقه مدیریت داشته، خطیب در زمانی که به عنوان ریاست فدراسیون انتخاب شد از ما پیشکسوتان رخصت گرفت، او می خواهد تجربیات خوب گذشته اش را تکرار کرده و کاستی ها را جبران کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: رسول خادم بعنوان مدیر تیمهای ملی کشتی باید تصمیم گیرنده امور فنی باشد و همه باید با هم کمک کنیم تا کشتی در المپیک 2012 لندن به نتیجه خوبی دست یابد.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=