مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد- جام ولایت:8کشتیگیر خارجی کشتی گرفتند
ساعت ٤:٠٥ ‎ب.ظ روز ٢۱ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد- جام ولایت

۱۳۹۰/۱۰/۲۱

8 کشتی‌گیر خارجی به میدان می‌روند

کشتی‌های سرنوشت ساز

در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد جام ولایت 8 کشتی‌گیر خارجی به میدان می‌روند که می‌تواند بر جذابیت این مسابقات بیافزاید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، خونه به خونه بابل صدرنشین گروه A از اوپن سات و اربیک فارنیف کشتی‌گیران روس اوزان 60 و 74


کیلوگرم در ترکیب خود استفاده می‌کند و شهرداری ملایر تیم دوم گروه A نیز از دیوید خنچیگاشویلی و گئورگی گوگشلیدزه کشتی‌گیران گرجستانی اوزان 60 و 96 کیلوگرم در این مسابقات که روز سه شنبه 27 دی ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود بهره می‌گیرد.

همچنین تیم مؤسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج (ع) سبزوار تیم اول گروه B احمد چاکایف و عبدالسلام گادیسوف کشتی‌گیران اوزان 60 و 96 کیلوگرم را در ترکیب خود دارد. اما تکلیف تیم پایانی این گروه از میان تیم‌های تله کابین گنجنامه همدان و سایپا شمال مشخص می‌شود که این تیم‌ها نیز هر کدام به ترتیب دو کشتی‌گیر روس و قزاقستانی را در ترکیب دارند.

بلیط فروشی این رقابت‌ها رایگان است و فدراسیون کشتی از تماشاگران علاقمند به ورزش اول کشور برای حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی دعوت می‌کند.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=