سوخته‌سرایی: استفاده از نیروهای جوان و خلاق نوید روزهای خوبی را برای کشتی می‌دهد
ساعت ٤:٠۳ ‎ب.ظ روز ٢۱ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

سوخته‌سرایی: استفاده از نیروهای جوان و خلاق نوید روزهای خوبی را برای کشتی می‌دهد

۱۳۹۰/۱۰/۲۱

 

از کادر فنی تیم‌های ملی حمایت می‌کنیم

دارنده دو مدال نقره سنگین وزن جهان گفت: استفاده از نیروهای جوان و خلاق در کشتی نوید روزهای خوبی را برای ورزش اول کشور می‌دهد.

رضا سوخته سرایی عضور شورای سیاستگذاری فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: خطیب


سرپرست فدراسیون کشتی با انتخاب خادم و رنگرز بعنوان مدیر تیم‌های ملی و نایب رئیس قدم‌های خوبی را برای حرکت بهتر و رو به جلوتر ورزش اول کشور برداشت.

وی ادامه داد: خادم از نوابغ کشتی جهان است که از هوش فنی و مدیریتی بالایی برخوردار است و حضور وی در رأس امور فنی می‌تواند به رشد کشتی کشور کمک کند.

سوخته‌سرایی در مورد حضور رنگرز بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: رنگرز از مدیران جوان و تحصیلکرده ورزش اول کشور است که تجربه کار در وزارت ورزش را دارد و حضور این نیروهای جوان می‌تواند نوید روزهای خوبی را برای کشتی ایران دهد.

دارنده چندین مدال طلای آسیا در پایان خاطرنشان کرد: شورای سیاستگذاری فدراسیون کشتی که برای کمک به رشد و اعتلای ورزش اول کشور وارد گود شده است وی تمام تلاش خود را برای رشد این ورزش در سراسر کشور به کار برده و از کادر فنی تیم‌های ملی کشتی با توجه به نتایج خوب کسب شده حمایت می‌کنیم.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=