نمازیان: نمایندگان کمیته انضباطی بر مسابقات امروز نظارت دارند
ساعت ٤:٠۱ ‎ب.ظ روز ٢۱ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

نمازیان: نمایندگان کمیته انضباطی بر مسابقات امروز نظارت دارند

۱۳۹۰/۱۰/۲۱

 

شاهد برگزاری فینال جذابی خواهیم بود

سرپرست کمیته لیگ گفت: نمایندگان کمیته انضباطی فدراسیون کشتی امروز بر روند برگزاری دیدارهای پایانی مرحله مقدماتی این مسابقات بخصوص در گروه B نظارت می‌کنند.


عباس نمازیان سرپرست کمیته لیگ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: امروز دو دیدار مهم و حساس در گروه B این رقابت‌ها در تهران و تنکابن برگزار می‌شود که نیروی زمینی در تهران میزبان تله کابین گنجنامه همدان است و مجاهدان صنعت برق میهمان سایپا است.

وی ادامه داد: این مسابقات از حساسیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل قاسم زاده رئیس و یکی دیگر از اعضای این کمیته بر روند برگزاری این دو رقابت‌ها نظارت دارند.

نمازیان در مورد برنامه‌های کمیته لیگ در مورد دیدارهای نهایی اظهار داشت: با توجه به جلساتی که در فدراسیون کشتی برگزار شده است و وظایف تمامی کمیته‌ها مشخص و امور طبق روال و نظم دنبال می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد، حضور خوب تماشاگران و از آنجا که فینال مسابقات برای اولین بار در سالن 12 هزار نفری برگزار می‌شود و قطعا روز سه شنبه 27 دی ماه شاهد رقابت‌های جذابی خواهیم بود.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=