رنگرز: برای کمک به کشتی احساس تکلیف کردم
ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ٢٠ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

رنگرز: برای کمک به کشتی احساس تکلیف کردم

۱۳۹۰/۱۰/۱۹ 

 

بنا یک سرمایه ملی است

فضای متفاوتی بوجود آمده است

مشاور حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: من از گذشته خدمت آقای خطیب بعنوان یکی ازمدیران سختکوش و توانمند کشور شناخت داشته ، حضور ایشان در کشتی را به فال گرفته و برای کمک به ورزش اول کشور احساس تکلیف کردم.


حسن رنگرز دارنده مدال طلای کشتی فرنگی جهان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: من از زحمات آقای صنعتکاران که حق استادی را بر گردن من دارند، جزء سرمایه های کشتی کشور بوده و خدمات ماندگاری برای ورزش اول کشور داشته اند قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی منشاء اثرات و خدمات خیری برای کشتی کشور باشم.

وی ادامه داد: از حسن نظر خطیب تشکر می کنم و معتقدم با حضور ایشان فضای خوب و متفاوتی برای کار بوجود آمده است و می توانیم در آوردگاههای مهم آینده موفق باشیم.

دارنده مدال برنز جهان در پایان با رخصت از تمامی بزرگان و پیشکسوتان کشتی کشور خاطر نشان کرد: در یک مقطع افتخار کار در کنار آقای بنا را داشته ام وی عزیز همه مردم و سرمایه ملی است و با وجود ایشان کشتی فرنگی ایران در سالهای اخیر نتایج بسیار خوبی بدست آورده و ما آمده ایم که تلاش کنیم تا با کمک همه دوستان ظرفیت های حداکثری را برای کسب افتخاری بیاد ماندنی در المپیک 2012 لندن فراهم کنیم.

 

حجت اله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی صبح امروز حسن رنگرز قهرمان نامدار کشتی فرنگی جهان را برای پست نایب رئیسی به مسئولان وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد کرد.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=