خطیب:رنگرز بعنوان نایب رئیس فدراسیون به وزارت ورزش پیشنهاد شد
ساعت ٢:۱٩ ‎ب.ظ روز ٢٠ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

از سوی حجت اله خطیب

۱۳۹۰/۱۰/۱۹

رنگرز بعنوان نایب رئیس فدراسیون به وزارت ورزش پیشنهاد شد

حسن رنگرز قهرمان نامدار جهان و مشاوره حوزه جوانان وزارت ورزش از سوی حجت اله خطیب بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی به وزارت ورزش پیشنهاد شد.

حجت اله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف فدراسیون، جوانگرایی و استفاده از


قهرمانان خوشنام و توانمند کشتی است و در همین راستا صبح امروز بعد از نشست با حسن رنگرز و تبیین برنامه های فدراسیون، طی نامه ای وی را که دارای سوابق روشن فنی و تحصیلی است بعنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی  به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد کردم.

وی با اشاره به اینکه بعد از مشورت با پیشکسوتان و نخبگان این رشته رنگرز برای این سمت انتخاب شد، اظهار داشت: بر اساس قانون صدور حکم نایب رئیس فدراسیون باید توسط وزارت ورزش و جوانان صورت گیرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در پایان با تقدیر از زحمات محمد علی صنعتکاران در سمت های نایب رئیسی فدراسیون و مدیر تیمهای ملی کشتی خاطر نشان کرد: صنعتکاران از سرمایه های ارزشمند کشتی است که حتما از وجود وی در مسئولیت های دیگراستفاده خواهیم کرد.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=