فدراسیون کشتی: موضوع نامه فیلا حمایت از خطیب بود
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱٤ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

فدراسیون کشتی: موضوع نامه فیلا حمایت از خطیب بود

تاریخ انتشار : 13/10/1390

تهران- در حالیکه برخی از رسانه ها طی روزهای گذشته بارها به خطر تعلیق احتمالی کشتی ایران از سوی فیلا اشاره کردند، سایت فدراسیون کشتی ظهر امروز موضوع نامه فیلا را 'حمایت همه جانبه از حجت اله خطیب ' اعلام کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا؛ طی چند روز اخیر برخی از رسانه ها به نامه ای اشاره


کردند که گویا از سوی فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) به فدراسیون کشتی کشورمان ارسال شده که ممکن است ما را با خطر تعلیق مواجه سازد.

 

البته در طول روزهای گذشته هیچکدام از اهالی فدراسیون، واکنش رسمی به این موضوع نشان ندادند؛ اما ظهر امروز سایت فدراسیون کشتی خبر از حمایت همه جانبه 'رافایل مارتینتی' رئیس فدراسیون جهانی از 'حجت اله خطیب' را منتشر کرد

 

بنا این گزارش ، رئیس فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) در نامه ای به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرده سرپرست فدراسیون کشتی ایران، مورد حمایت ماست.

 

'مهدی خالدی' رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون کشتی نیز با تایید این خبر به نامه رافائل مارتینی رئیس سوئیسی فیلا اشاره و متن کامل، اما کوتاه نامه را اینچنین عنوان کرده است:

 

'نامه شما مبنی براینکه هنوز انتخابات رئیس جدید فدراسیون کشتی ایران انجام نشده و این موضوع طبق قانون دنبال می شود را دریافت کردم.

 

لازم است به اطلاع برسانیم که حجت اله خطیب سرپرست فعلی فدراسیون کشتی ایران را تا انجام انتخابات بعدی مورد حمایت قرار می دهیم.'

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

منبع: http://khabarfarsi.com


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=