برگزاری مسابقات انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان درفروردین ماه
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱٤ دی ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

برگزاری مسابقات انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان درفروردین ماه

۱۳۹۰/۱۰/۱۴

بهترین‌های تیم در جام‌های روسیه و ترکیه انتخاب می‌شوند

هرچند هنوز مذاکرات نهایی برای برگزاری مسابقات انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان انجام نشده است ولی مربیان تیم نوجوانان از احتمال برگزاری این مسابقات در فروردین ماه سال آینده خبر می‌دهند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی نوجوانان، اولین اردوی آماده‌سازی تیم نوجوانان از 25 دی ماه در مجموعه ورزشی آزادی و در خانه‌ی کشتی شماره 2 آغاز خواهد شد و این تیم با 45 فرنگی‌کار کار آماده‌سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قرقیزستان و جهانی آذربایجان که به فاصله‌ی 40 روز از یکدیگر در سال آینده برگزار خواهد شد، آغاز می‌کنند.

پس از برگزاری اردوهای تیم کشتی فرنگی نوجوانان تا پایان سال جاری، احتمالا مسابقات انتخابی تیم در فروردین ماه سال آینده برگزار می‌شود که البته در این خصوص مسئولان فدراسیون کشتی باید تصمیم‌گیری نهایی آن را انجام دهند.

مربیان تیم نوجوانان فرنگی در برنامه‌ی پیشنهادی خود به مسئولان فدراسیون کشتی اعلام کرده‌اند که در صورت فراهم بودن امکانات تیم در مسابقات تدارکاتی جام سامورگاچف روسیه و جام پیروزی ترکیه شرکت داشته باشد تا پس از نتایج این 2 مسابقه‌ی تدارکاتی و همچنین نتایج مسابقات روز جهانی کودک، بهترین نفرات برای مسابقات قهرمانی آسیا در قرقیزستان و جهانی آذربایجان آماده شوند.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=