محمد بنا: امیدوارم در المپیک به آرزوی بزرگم برسم
ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز ٦ آذر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

محمد بنا: امیدوارم در المپیک به آرزوی بزرگم برسم

اردو روز 4 آذرماه آغاز می شود

 

گذشته حجت‌اله خطیب به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی معرفی شد. محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در این مورد نظرات خود را بیان کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی،  محمد بنا در این زمینه گفت: موفقیت و سربلندی کشتی فرنگی بزرگ‌ترین آرزوی من است و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنم. برای حاج آقا یزدانی خرم احترام خاصی قائلم معتقدم علی‌رغم مشکلات بسیاری که با آن دست به گریبان بودیم یزدانی خرم با تمام توانش برای کمک به کشتی کار کرد و در تمام موفقیت‌های ما نیز نقش پررنگ و تأثیرگذاری داشت.
وی ادامه داد: ما برنامه‌های مان را اعلام کرده‌ایم از 4 آذرماه بچه ها به اردو می‌آیند دو هفته دیگر باید برای حضور در مسابقات آزمایشی المپیک راهی لندن بشویم، ما باید در المپیک موفق شویم و امیدوارم به این بزرگ‌ترین آرزویم برسم.
بنا تاکید کرد: همان گونه که دلسوزان کشتی گفتند من هم تأکید کردم که در شرایط فعلی و در آستانه المپیک به نفع کشتی نیست که تغییری انجام شود ولی حالا که وزارتخانه به عنوان مسئول بالاتر چنین تصمیمی گرفتند، باید تابع باشیم.


دارنده مدال نقره جهان در پایان خاطر نشان کرد:من همان موقعی که طالقانی به عنوان مدیری عاشق و دلسوخته کشتی از فدراسیون رفت با رخصت از ایشان برای موفقیت کشتی فرنگی وارد گود شدم قطعا روز 4 آذرماه و پیش از حضور در اردوی جدید تیم ملی نیز از یزدانی خرم به عنوان مدیر دلسوزی که در این سال‌ها با تمام وجود برای سربلندی کشتی تلاش کرده رخصت می‌گیرم.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=