به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج آزادکاران کشورمان بشرح زیر است:
ساعت ۳:٤٦ ‎ب.ظ روز ٢۱ آذر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

کشتی آزاد آزمایشی المپیک 2012– لندن

۱۳۹۰/۹/۲۰

فرزاد جعفری با شکست حریف آمریکایی صاحب مدال طلا شد

لشکری به مدال برنز دست یافت

 

در پایان رقابتهای کشتی آزاد آزمایشی المپیک 2012 که از ظهر امروز یکشنبه به وقت تهران در سالن مجموعه اکسل لندن آغاز شده بود، فرزاد جعفری آزادکار وزن 55 کیلوگرم کشورمان با شکست حریف آمریکایی صاحب مدال طلا شد، احسان لشکری در وزن 84 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت و مصطفی حسین خانی در وزن 66 کیلوگرم هشتم شد. تیم ایران در چهار وزن دیگر نماینده ای نداشت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج آزادکاران کشورمان بشرح زیر است:


* در وزن 55 کیلوگرم فرزاد جعفری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و مرحله نیمه نهایی مقابل آدرین ماریوژ هایدوک از لهستان با نتیجه 4 بر صفر و 2 بر صفر پیروز شد. وی در دیدار فینال آنجل اسکوبودو از آمریکا را با نتیجه 3 بر صفر و 4 بر 3 شکست داد و صاحب مدال طلا شد. در این وزن کراسمیر کراستانوف از انگلیس و ماریوژ هایدوک از لهستان مشترکا سوم شدند. در این وزن شش کشتی گیر حضور داشتند.

 

* در وزن 84 کیلوگرم که ده کشتی گیر حضور داشتند، احسان لشکری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل جیم اسپینال از پورتوریکو با نتیجه 2 بر صفر و 3 بر صفر پیروز شد، اما در مرحله نیمه نهایی برابر سوسلان کتسویف از روسیه با نتیجه یک صفر، یک بر یک و صفر بر یک مغلوب شد. وی در دیدار رده بندی ریموند جردن از آمریکا را با نتیجه 3 بر صفر و یک بر صفر شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

 

* مصطفی حسین خانی در وزن 66 کیلوگرم که هشت کشتی گیر حضور داشتند در دور اول مقابل جبرئیل حسن اف از آذربایجان با نتیجه یک بر صفر و 2 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل حریف آمریکایی به مقام هشتم این وزن رسید.

 

- اسامی نفرات اول و دوم اوزان هفتگانه این رقابتها بشرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- فرزاد جعفری (ایران) 2-  آنجل اسکوبدو (آمریکا)

60 کیلوگرم: 1- اوپن سات (روسیه) 2 - رجب اکتاش (ترکیه)

66 کیلوگرم: 1- برنت مت کالف (آمریکا) 2- کاتارو تاناکا (ژاپن)

74 کیلوگرم: 1- آنوار گدویف (روسیه) 2 - رونالد هاو (آمریکا)

84 کیلوگرم: 1- شریف شریف اف (آذربایجان) 2 - سوسلان کتسویف(روسیه)

96 کیلوگرم: 1- یوری بلونوفسکی(روسیه) 2 – گرگلی کیس (مجارستان)

120 کیلوگرم: 1- دانیل لیگتی (مجارستان)  2– ادگاردو لوپز (پورتوریکو)


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=