بجز کشتی‌گیران اعزامی به رقابت‌های آزمایشی المپیک/آزادکاران اردوی تیم ملی را ترک
ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱٦ آذر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

بجز کشتی‌گیران اعزامی به رقابت‌های آزمایشی المپیک/آزادکاران اردوی تیم ملی را ترک کردند

۱۳۹۰/۹/۱۳

تمرین کشتی آخرین برنامه

 آخرین تمرین کشتی‌گیران حاضر در مرحله اول اردوی تیم ملی به منظور حضور در المپیک 2012 لندن صبح امروز اختصاص به تمرین کشتی داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آزاد به منظور حضور در رقابت‌های رقابت‌های آزمایشی المپیک 2012 لندن سه شنبه هفته گذشته


با دعوت از 22 کشتی‌گیر در خانه کشتی آغاز شد.

بر این اساس اردونشینان صبح امروز تمرین کشتی دیدنی را زیرنظر غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی و دستیارانش برگزار کردند و پس از آن بجز هفت کشتی‌گیر اعزامی به رقابت‌های گزینشی المپیک سایر آزادکاران، اردو را ترک کردند.

هفت کشتی‌گیر اعزامی به لندن عصر امروز استراحت می‌کنند و عصر فردا دوشنبه یک تمرین سبک را انجام می‌دهند تا صبح سه شنبه راهی لندن شوند. البته گودرزی، محمدی، صادق‌زاده و طالبی در صورت دریافت روادید در این روز راهی این کشور می‌شوند، در غیر این صورت تا صبح پنج‌شنبه برای پرواز به لندن فرصت دارند.رقابت‌های کشتی آزمایشی المپیک لندن روزهای 17 تا 20 آذرماه در شهر لندن برگزار می‌شود.

 

مرحله بعدی اردوی آزادکاران برای شرکت در رقابتهای گزینشی المپیک لندن در قاره آسیا پس از مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد اواخر دی ماه آغاز می‌شود.


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=