کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران: نفرات و تیم‌های برتر مشخص شدند
ساعت ٦:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۸ تیر ۱۳٩۱  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران: نفرات و تیم‌های برتر مشخص شدند

۱۳۹۱/۴/۱۷

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی پیشکسوتان کشور طی روزهای سه شنبه تا جمعه هفته گذشته در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج این رقابتها به شرح زیر است:

گروه A:


 


58 کیلوگرم: 1- کاظم عسگری (گیلان) 2- عبدالرضا رستگار (فارس) 3- داود اژدری (آذربایجان شرقی) و احمد قطری (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- حسین محمدزاده (گیلان) 2- غلامرضا میرزایی (لرستان) 3- رضا ولی‌پور (آذربایجان غربی) و بهروز بارانی‌زاد (همدان)

69 کیلوگرم: 1- ابوذر شیری (قزوین) 2- مهدی توسلیان (کرمانشاه) 3- ابراهیم عزتی (تهران ب) و سید مرتضی نورستانی (تهران الف)

76 کیلوگرم: 1- محسن خدابنده‌لو (البرز) 2- داود قلی‌پور (تهران الف) 3- سیامک فرج‌زادی (تهران ب) و محمدرضا عمرانی (فارس)

85 کیلوگرم: 1- محمد زرین کمر (مازندران) 2- اکبر یزدانی (همدان) 3- بهروز کاظمی‌فر (خوزستان) و عباس مهرزاد (گیلان)

97 کیلوگرم: 1- سلیمان شوکت قنادیان (خراسان رضوی) 2- برانوش آهنی (البرز) 3- حمیدرضا قاسمی (همدان) و فیروز الماسی (کردستان)

130 کیلوگرم: 1- مسعود رحمانی (تهران الف) 2- سعید اکرم‌خانی (اصفهان) 3- صادق جورابلو (البرز) و شهریار جودکی (لرستان)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف 40 امتیاز 2- گیلان 37 امتیاز 3- البرز 37 امتیاز 4- لرستان 35 امتیاز 5- تهران ب 35 امتیاز 6- همدان 34 امتیاز

 

گروه B:

58 کیلوگرم: 1- مصطفی قلعه شاهین (کرمانشاه) 2- مسلم جهانشاهی (تهران) 3- حسن جعفری (زنجان) و مهدی شکری (فارس)

63 کیلوگرم: 1- عادل مقدم (مازندران) 2- سعید فروزنده (زنجان) 3- عطا‌ء‌اله بخدمتشکر (آذربایجان شرقی) و حمید طاهباز (تهران ب)

69 کیلوگرم: 1- منصور حقیقت‌دوست (فارس) 2- علی جان سیفی (زنجان) 3- بهمن مهرابی (کرمانشاه) و رحیم قنبری (تهران)

76 کیلوگرم: 1- محمدکاظم نریمانی (مازندران) 2- علی فتحعلی‌نژاد (اصفهان) 3- حسن شمسعلی (همدان) و حسن سلیمانی (تهران)

85 کیلوگرم: 1- حسن جعفریان (مازندران) 2- رضا ایراندوست (بوشهر) 3- عباس شهبازی (همدان) و محمدناصر نجفی (کرمانشاه)

97 کیلوگرم: 1- فریبرز امیری (ایلام) 2- محرمعلی تراکمی (البرز) 3- حبیب خواجه‌وند (اردبیل) و نادر اسماعیلی (تهران ب)

130 کیلوگرم: 1- نادر قنبری (کرمانشاه) 2- داود مرشدناجی (آذربایجان غربی) 3- منصور خطیبی (تهران) و حمید آذرپیرا (همدان)

رده‌بندی تیمی: 1- مازندران 42 امتیاز 2- کرمانشاه 40 امتیاز 3- تهران 35 امتیاز 4- تهران ب 32 امتیاز 5- فارس 30 امتیاز 6- زنجان 26 امتیاز

 

گروه ‍C:

58 کیلوگرم: 1- مجتبی سیف‌اله‌ قره‌خانی (تهران الف) 2- حسین ابوالقاسم‌تبار (مازندران) 3- محمد ضیایی (قزوین) و جواد کلانی (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- حسین باغبان شمیرانی (تهران الف) 2- بهمن سعادت (البرز) 3- حسین آقاجانی (اصفهان) و صمد خان‌پناه (تهران ب)

69 کیلوگرم: 1- حمیدرضا ربیعی (مازندران) 2- میکائیل یوسفی (تهران ب) 3- محمدعلی آقایان (گلستان) و بیژن نوری (چهارمحال و بختیاری)

76 کیلوگرم: 1- ایرج مرادی‌فرد (خوزستان) 2- حمید یعقوبی (تهران الف) 3- سید رحیم موسوی (مازندران) و محمد فهیمی‌فرد (اصفهان)

85 کیلوگرم: 1- صمد نژادی (کرمان) 2- قاسم جوهری (تهران الف) 3- اقبال عبدی (ایلام) و نصراله چترسفید (مازندران)

97 کیلوگرم:‌ 1- داود بنی‌نصرت (آذربایجان شرقی) 2- سعید اصغرزاده (تهران الف) 3- ستار منصوری (مازندران) و کامین ملکی (اصفهان)

100 کیلوگرم: 1- کیومرث حیاتی (البرز) 2- خسرو پورعلیزاده (گیلان) 3- اکبر کریمیان (زنجان) و میررمضان میرزاده (مازندران)

رده‌بندی تیمی: 1- مازندران 57 امتیاز 2- تهران الف 47 امتیاز 3- البرز 32 امتیاز 4- آذربایجان شرقی 26 امتیاز 5- کرمانشاه 26 امتیاز 6- تهران ب 25 امتیاز

 

گروه D:

58 کیلوگرم: 1- عبدالرضا موجی بوشهری (بوشهر) 2- خسرو رشیدی (اصفهان) 3- مهدی احمدزاده (فارس) و اردشیر نظری (کرمانشاه)

63 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (کرمانشاه) 2- روحانه مهدوی (لرستان) 3- فرهاد تقی‌پور (آذربایجان غربی) و عسگر شربتی (گلستان)

69 کیلوگرم: 1- داریوش صیدی (کرمانشاه) 2- بیژن بی ابری (اصفهان) 3- کرمعلی راستگو (تهران) و منوچهر طهمورث (ایلام)

76 کیلوگرم: 1- یداله داداشی (تهران) 2- فرهاد نهاوندی (زنجان) 3- اکبر آریان (چهارمحال و بختیاری) و جهاندار غلامی (کرمانشاه)

85 کیلوگرم: 1- حاج‌علی اصغر منوچهری (گلستان) 2- بیژن صحرایی (فارس) 3- داود عسگری (تهران) و ولی‌اله عظیمیان (اصفهان)

97 کیلوگرم: 1- رسول داود نوری (کرمانشاه) 2- بختیار خوش‌طینت (اردبیل) 3- علی‌اصغر یزدانی (مازندران) و قربانعلی رضایی (گلستان)

130 کیلوگرم: 1- کاظم غلامی (البرز) 2- غلامرضا موبر (لرستان) 3- خلیل جباری (آذربایجان غربی) 4- اسداله قاسمی (تهران)

رده‌بندی تیمی: 1- کرمانشاه 46 امتیاز 2- تهران 41 امتیاز 3- اصفهان 36 امتیاز 4- گلستان 30 امتیاز 5- آذربایجان غربی 22 امتیاز 6- لرستان 21 امتیاز

 

گروه E:

58 کیلوگرم: 1- حسین مهتاب (قزوین) 2- ایوب قلی‌زاده (گیلان) 3- قاسم عابدینی (تهران الف) و محبت‌اله شهبازی (تهران ب)

63 کیلوگرم: 1- رسول علی‌پور (تهران ب) 2- عبدالباقی زکوی (اصفهان) 3- منصور قاضی‌زاده (آذربایجان غربی) و علی اصغر حدادنژاد (البرز)

69 کیلوگرم: 1- جعفر حسین یزدی (تهران الف) 2- حسن کاظم (اصفهان) 3- حمید رسولی (آذربایجان شرقی9 و خسرو غلامی (کرمانشاه)

76 کیلوگرم: 1- محسن حسینی (کرمانشاه) 2- علیرضا طالقانی (اردبیل) 3- محمود قنبری (تهران الف) و احمد حجاب (زنجان)

85 کیلوگرم: 1- محمدتقی امیری (ایلام) 2- امان‌اله حقیقی (هرمزگان) 3- احمد سمیعی (لرستان) و اسداله حسینی (کرمانشاه)

97 کیلوگرم: 1- عباس علی یوسف نیا (کرمانشاه) 2- داود دارسنجانی (اردبیل) 3- عباس محمدصادق (تهران الف) و سید علی اصغر آتش پنجه (مازندران)

130 کیلوگرم: 1- سید مجتبی میرجعفری (مازندران) 2- خانحسین غلامی‌نژاد (تهران الف) 3- محمدجواد عبدالعلی سربندی (تهران ب)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف 43 امتیاز 2- کرمانشاه 42 امتیاز 3- تهران ب 32 امتیاز 4- مازندرا ن 25 امتیاز 5- اصفهان 21 امتیاز 6- البرز 20 امتیاز

 

گروه F:

58 کیلوگرم: 1- خسرو میمنی (تهران الف) 2- خلیل کاوئی (آذربایجان شرقی) 3- مهدی رئیسی یکتا (خراسان رضوی) و زین‌العابدین حسین‌زاده (مازندران)

63 کیلوگرم: 1- سید علی شاد منفعت (گیلان) 2- محمدجواد صناعیان (سیستان و بلوچستان) 3- طاهر محمدی (گلستان) و یعقوب محبوبی (آذربایجان شرقی)

69 کیلوگرم: 1- صادق لاریجانی (گلستان) 2- محمود امیرخانلو (مازندران) 3- تیمور بابایی (تهران الف) و حسن ساوه‌ای (تهران ب)

76 کیلوگرم: 1- علی سعادت (آذربایجان غربی) 2- رحیم بای (گلستان) 3- محمود تاراج (تهران ب) نقدعلی ملکی (زنجان)

85 کیلوگرم: 1- مرتضی جابری (تهران الف) 2- محمد مهدی سعدوندی (همدان) 3- ناصر محمدی (اصفهان)

97 کیلوگرم: 1- رحمت‌اله شریفی (گیلان) 2- ابراهیم بابایی خلخالی (اردبیل) 3- محمد فرزان (خراسان شمالی)

130 کیلوگرم: 1- اکبر محمد لواسانی (تهران الف)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف 38 امتیاز 2- گلستان 27 امتیاز 3- گیلان 26 امتیاز 4- مازندران 23 امتیاز 5- کرماشناه 18 امتیاز 6- آذربایجان شرقی 16 امتیاز

 

گروه G:

58 کیلوگرم: 1- داود سالاروند (تهران ب) 2- حسینعلی شهبانی نوری (تهران الف) 3- عباسعلی شهابی (گلستان)

63 کیلوگرم: 1- اسد بیانی (آذربایجان غربی) 2- ابوالقاسم اکبران (فارس) 3- مرادعلی جعفری (البرز)

69 کیلوگرم: 1- رحیم اقلیم (تهران الف) 2- محمد ابوالفتحی (کرمانشاه)

76 کیلوگرم: 1- رستم بینا (گیلان) 2- محمدحسین عبداللهی (خراسان رضوی) 3- رحمان محمدی (فارس) 4- بیوک مطیع شرعی (آذربایجان شرقی)

85 کیلوگرم: 1- محمدحسن بهبود عشیری (مازندران) 2- عبداله ریواز (آذربایجان غربی) 3- محمدتقی صداقت (گیلان) 4- احمد بالوندی (کرمانشاه)

97 کیلوگرم: 1- علی جوادی ماکو (آذربایجان غربی)

رده‌بندی تیمی: 1- آذربایجان غربی 29 امتیاز 2- تهران الف 19 امتیاز 3- گیلان 18 امتیاز 4- فارس 17 امتیاز 5- کرمانشاه 16 امتیاز 6- مازندران و تهران ب 10 امتیاز


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=