منصور برزگر، سرمربی تیم ملی ترکیه می‌شود
ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱٢ آذر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

منصور برزگر، سرمربی تیم ملی ترکیه می‌شود

 

منصور برزگر، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ترکیه در المپیک لندن می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، استاد منصور برزگر سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد و یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ کشتی ایران صبح امروز عازم ترکیه شد تا مذاکرات نهایی را برای هدایت تیم ملی کشتی آزاد این کشور در المپیک لندن انجام دهد.

 

 پس از این که ترک‌ها به برزگر پیشنهاد سرمربیگری تیم کشورشان را دادند، وی خواسته‌های خود را مطرح کرد که فدراسیون ترکیه با خواسته‌های وی موافقت کرد. البته برزگر باز هم این پیشنهاد را نهایی نکرد و به ترک‌ها اعلام کرد که باید


کشتی‌گیران و مسابقات ترک‌ها را از نزدیک ببیند و پس از آن تصمیم نهایی را بگیرد.

 

 در همین رابطه، صبح امروز برزگر عازم ترکیه شد تا از نزدیک وضعیت کشتی آزاد این کشور را بررسی کند که در صورت توافق نهایی، وی در المپیک 2012 لندن هدایت تیم ملی کشتی آزاد ترکیه را بر عهده خواهد گرفت.

 

 برزگر که به همراه تیم ملی ایران افتخارات چشم‌گیری به دست آورده، مدرس فدراسیون جهانی نیز بوده است. آخرین حضور وی در تیم ملی ایران به مسابقات جهانی 2006 چین برمی‌گردد که ایران را نایب قهرمان جهان کرد. پس از آن، برزگر به دلایلی همکاری‌اش را با فدراسیون کشتی ایران قطع کرد.

 

منبع: همشهری


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=